Podrska Sasku


Gost

/ #292

2013-05-24 15:39

Poznajem Saska I Iru dugi niz godina! Moji dragi prijatelji i jedan od najvecih porodičnih uzora u mom zivotu!! Sa 100% sigurnošću mogu da tvrdim da je Sasko osoba od poverenja i osoba koja nikad ne bi povredila nikog!! Ja takodje bih posvedočila kako su mi Sasko i Ira otvorili vrata svog doma u najtežim trenucima mog zivota. Zahvaljujuci njihovoj ljubavi i razumevanju u periodu tranzicije u mom zivotu porodica Bogeski je bila uz mene !! Sasko i Ira su porodica puna ljubavi i razumevanja za druge !!zahvaljujuci njihovoj podrsci i konstantnim ohrabrenjima ja danas zivim u Americi ! Ali pre ovog koraka sam zivela sa njima kao clan njihove porodice!!Tako da sa potpunom sigurnošću migu da kazem i posvedocim dosta toga o Bigeski porodici!!Sasko je covek od poverenja , stalozanosti i mudrosti ! Nikad ne bi povredio nikog,Al takodje covek koji bi se uvek borio za pravdu i zastitu ljudi u potrebi !! Covek koji se zalaze za velike promene u Srbiji!! Moralan i velikodušan !!Covek koji ima veliko srce za Srpski narod i ljude u potrebi !!