Podrska Sasku


Gost

/ #418

2013-05-24 18:49

Znaci,nemam reci.Ja sama zivim sa detetom i da mi se tako nesto dogodilo,verujem da bih isto postupila iako sam zena...ali bi se branila.Jer ja ne znam da li je on naoruzan i hoce li moje dete i mene povrediti u zelji da uzme ono sto nije njegovo!To je samoodbrana i sta on ima da trazi na mojoj teritoriji?Verujem da je bio naoruzan i spreman,znaci ako se ja ne odbranim,zna se sta nam sledi.E pa zar treba ja njega da pustim da ubije i mene i moje dete,da ukloni svedoke????I pojeo vuk magare...ma malo sutra!!!!!Branila bih svoje do poslednjeg daha!!!!Ne razumem neke stvari.A sta bi se dogodilo da je taj "fini momak" sa vec deeeebelom i sjajnom biografijom,poubijao tu porodicu?????Zivo me zanima da li bi ga uhvatili i ako bi,koja bi mu kazna bila izrecena.Znaci,strasno.Taj covek vec ima grizu savesti jer je ubio coveka i tesko mu je...ali zar treba jos i da mu se sudi?????On je branio svoje i gotovo!Najbolje bi bilo da je cutao sakriven ,pustio ga da odradi sta hoce i jos mu viknuo imas jos tamo nesto u steku....pa dajte o cemu mi to pricamo???Neka vlast u Srbiji stavi prst na celo,jer svima se moze dogoditi ovako nesto.Pozdrav svima koji podrzavaju ovu porodicu.