Podrska Sasku

vlada blok

/ #2901

2013-05-29 19:11

Da sutra udjemo u EU,i da se vrati nasa vojska na Kosovo,nema sanse da ova vlast od mene dobije glas na sledecim izborima ako nepusti coveka iz pritvora.I to ne za 30 dana nego odmah sutra.Ja sam otac malog deteta I mogu samo da kazem da mi je muka od razvlacenja drzavne birokratija I ``mi radimo svoj posao,stacemo,znamo da to nije uredu...``,ma svi su krivi,I onaj ko mu je odredio pritvor I onaj sto ga je vozio,I onaj sada sto ga cuva u pritvoru,I svako ko je ostao nem na ovaj dogadjaj.
Pravo na odbranu porodice I pravo na svojinu je svetinja I tu ne sta da diskutujemo.
Narkomana drogiranog koji nocu bezazleno napadne nepoznatu zenu,pustaju odmah za 24h,a trauma te zene traja godinama.
Mi da smo drzava ,sad bi precednik bio kod njega kuci I podrzao ga za nacin na koji je branio svoj dom I time jasno stavio do znanja sledecem provalniku sta ga ceka u necijem domu.
Demokratija je za kulturan svet,za obrazovane ljude,vo kad udje u kupus seljak ga ne moli da izadje nego ga tera motkom,pa tako I mi sami moramo postati bolji ljudi da bi mogli da se pozivamo na demokratiju I da od nje imamo ocekivanje,do tada MOTKA...