PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Geja Avenger

/ #125 Re:

2013-12-06 13:14

#1: -

zbog nekoliko olosa koji zele novac , sve se i desava. neka se najedu bede ljudske. za lek im trebao novac. ali neka ostave zivotinje na miru olos ljudska ! zar je malo krvi bilo na ovom usranom balkanu ?! dokle vise vi koji ste zeljni novca i krvi da nam sakatite dusu !!! DOSTA BAGRO !!! bosna nije sama, uz nju smo svi mi iz srbije, crne gore, makedonije, slovenije,  hrvatske ... mi iz celog sveta koji cenimo i stitimo zivot. DOSTA OLOSU LJUDSKI !!! STOPIRAJTE UBIJANJA !!! bosanci, komsije izadjite na ulice i zaustavite ovo zlo. takvi samo vezbaju danas na zivotinjama, sutra ce to opet biti nasa i vasa deca, ja, ti....


because some scum who want money, everything is happening. some may eat human misery. medication they needed the money. but some leave the animals alone human scum! Is there some blood on this shitty Balkans? how long more are you willing to give money and blood that we maim the soul! Bosnia is not alone with her ​​we all are from Serbia, Montenegro, Macedonia, Slovenia, Croatia ... me from all over the world who appreciate and protect life. Stop the killing dog's !! Bosnians, neighbors take to the streets and stop this evil. Such exercises only today on an animal, tomorrow will be our turn to your kids, you, me ....