Uvesti porez Crkvi

Stari Sloven

/ #23 Dole sektasi. Vratite nasu pagansku religiju!

2013-12-13 19:32

Pravoslavna crkva i nije nasa prava crkva. Proucite malo istoriju pre Vizantije i arheologiju na podrucju cele Srbije a narocito na podrucju Vince, Starceva i Lepenskog vira.
Postoje arheoloski dokazi da smo mi Srbi imali prvi kalendar koji su posle preuzeli i Stari Sloveni koji su dosli na ove prostore kao i nasu pagansku veru i obicaje sahranjivanja i slava.

Crkva je perfidno ubacena od strane novog Rimskog carstva tj. Vizantije koja je uvidela da se religijom hriscana koje je propagiralo toliko proroka ukljucujuci i Isusa i uz pomoc jevrejskih knjiga Biblija i Novog Zaveta - prvih marketinskih knjiga u svetu moze vladati narodom a narocito paganima koje nisu mogli pokoriti niti upravljati sa njima.

Zato su perfidno ubacili nekoliko njihovih ucitelja (Cirilo i Metodije) i preko Konstantina Porfirogenita koji je vodio nase poreklo uspeli da ubace veru na prevaru tadasnjim vodjama Slovenskih i Srpskih plemena i da izmene nase pismo koje je postojalo i pre cirilice a na kojoj se bazira i danasnje pismo i izuzetno je slicno sa nasim drevnim pismom .

Na ovaj nacin oni su perfidno prevarom, bas kao i jevreji koji su iskopirali Egipatsku religiju ali je izmenili, uspeli da pokore Srpski narod koji je do tada uvek bio slobodan.

Ostalo znamo. Od tada nad Srbima se izivljavaju preko crkve, raznih vlasti i nama nikako da krene vec nam je samo gore i gore.

Trebali bi svi da vratimo nasu pravu veru rodnoverje a ove ostale da ignorisemo. Uostalom KAKVE MI SRBI IMAMO VEZE SA JEVREJSKOM DEMAGOGIJOM I VEROM? Nemamo nikavih dodirnih tacaka da bi slepo sledili ono sto su neki jevreji u nekim pecinama pisali kao poruku svom narodu dok smo mi imali daleko razvijeniju civilizaciju 5000 pre svih njih, kada ni jedna civilizacija od tih koje se sada namecu kao vodece nisu ni postojale bas kao ni narodi.

Celokupna istorija i religija je ciljno falsifikovana ali vise nema nacina da se sakrije ono sto je istina. Mi kao narod smo prvi i od nas su potekli svi narodi u Evropi i sire. Nasa religija je prva cak i pre Sumerske, Mesopotamske i Egipastske. O ovim trulim derivatima hebrejskoj i hriscanskoj ne treba ni pricati vise. Totalno su nebitni.

Vratite nasu religiju, zakone pa ce nam svima krenuti na bolje.

Sektasi stop !

Jos jedna bitna stavka je da je paganska religija bila povezana sa prirodom dok ove nove zagovaraju da je covek bog i da sve moze pa otud i unistavanje prirode i planete koja je zivo bice i izivljavanje danasnjih mocnika koji misle da su bogm dani. Sprecite ovo unistavanje zivog sveta i planete i otvorite oci ljudima. Informacija i edukacija je moc. Ucite dok ste na internetu umesto sto gubite vreme na Facebooku !