SMENA RUKOVODSTVA GDS!

ZoBu

/ #17 Odgovor

2014-02-11 15:13

Poštovani,
Drago mi je što ste se javili. Što se tiče problema koje imamo sa GDS-om, tj. Republikom Srbijom, oni su svakako zajednički i možemo ih tako i rešavati. Kao početak objedinjavaja predlažem da uspostavimo kontakt preko adrese: naseljestepastepanovic@gmail.com Pored toga, pošto znam da imate forum, dobro bi bilo tamo, a potom i ovde, pokrenuti temu u vezi zajedničkih problema, gde nam obostrano iskustvo može biti od pomoći. Još mi samo nije jasno, čitajući forum, da li je on autentični produkt angažovanja stanara Vašeg naselja ili iza njega stoji GDS ili neka druga zainteresovana strana za kanalisanje raspoloženje kupaca stanova. To je bitno pitanje. Ovo zaista ne znam, i izvinjavam se najiskrenije ukoliko je nečiji ogroman rad oko održavanja foruma ovim doveden u pitanje. Dakle, poželjno je udruživanje oko zajedničkih pitanja. Proverite Vaš forum, ja nisam u toku što se toga tiče, Vi bolje poznajete situaciju. Javite se mailom, pa ćemo dalje koordinirati sve šta treba. Ova peticija u tom smislu može biti prva zajednička akcija za dobrobit oba naselja. Što se tiče tužbe, njeno pokretanje nije isključeno.
Hvala Vam što ste se javili.