NEPOSTOVANJE UGOVORA SE KAZNJAVA ZAKONOM

Joka

/ #12

2014-04-13 09:28

Ljudi moji pa jer smo im malo para ostavili,pa sad jos i ovo?Ja kad sam upisivala prvu godinu bilo je receno da knjige ulaze u cenu a kad je dosao oktobar onda pojeo vuk magarca kolege knjige se kupuju,ajde kao ok ja sam sama sve knjige kopirala jer zasto bih davala po 6-7 hiljda po semestru za knjige koje cu koristiti 3-4 meseca.Meni je jos strasnije to sto u obavestenju stoji da neces moci da radis kolokvijum ili pratis predavanja ako nisi platio skolarinu kako mogu to da nam kazu sigurno da neko nije platio iz besvesti nego zato sto nije imao,ja sad nemam!Ja sam htela da im uplatim 45 hiljada oni ne nego moram 60 sta boje se da im necu dati ostatak,valjda mi treba da placamo kako nam odgovara u protivnom izgubice studente...I da vec 3 godine daju besplatnu prvu godinu a nama sto placamo ko magarci nisu dali ni jedan semestar dzabe mi smo im zlatne koke koje ce da placaju da bi ovi klinci upisivali dzabe...Ljudi pobunimo se i izborimo se za svoja prava,i stanimo na put ovom lopovluku koji se oteo kontroli!!!