Vuk Max nije kriv već neodgovorni roditelji!


Gost

/ #15

2014-04-22 23:25

Grad Beograd,tj oni
(politicari itd) koji ga vec deceniju proganjaju i namestaju skandale kako bi ga skinuli sa mesta direktora zoo-vrta...i u nadi da sa njim (zooloskim vrtom) urade "nesto" nama ne poznato,da su se bar 10 posto potrudili i pruzili podrsku pomenutoj ustanovi,koja je kao sto je svima koje to interesuje i koji su zabrinuti(kao sto sm ja),znaju da je bukvalno prepusten samom sebi i da finansijski jedva usprvaju da odrze mozda ne jedini,ali svakako naj veci i naj lepsi zooloski vrt na balkanu.
Nadam se da i ovaj incident nece iskoristiti kao razlog da ga po ko zna koji put na odredjeni nacin sankcionisu i opet pokusaju da ga zatvore ili "ugase".
krivo mi je male devojccice i....ne zelim da biram strane,ali....cesto su sami posetioci...u ovom slucaju roditelj,oni koji svojom ne paznjom i nemarom dovode do toga da hrane zivotinje,zbog cega ih izlazu riziku da obole ili uginu,a poznato je godinama u nazad da su oni koji su napadnuti ili izgubili zivot sami krivi jer nisu postovali znake upozorenja,vec su se bahato ponasali i sami "gurali ruku" tamo gde je strogo zabranjeno!!!

Sto se mene tice....u "tom"vrtu sam proveo mnogo prelepih trenutaka i svaki put mi deluje kao prvi,jer me naj ranija secanjima na zivot oko sebe,vode do mostica i bazena sa vidrom :)
Svake godine ga bar jednom obidjem sa nekim posebnim i nadam se da cu cim grane sunce povesti svoju lepsu i bolju polovinu na mali izlet,preko kalisa pa sve do zooloskog vrta :)))))))))))))))))))))))