Vuk Max nije kriv već neodgovorni roditelji!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vuk Max nije kriv već neodgovorni roditelji!


Gost

#1

2014-04-22 19:21

Roditelji su dužni da vode računa o svojoj maloj i maloletnog deci na svakom mestu, tim pre u zoovrtu ili na pešačkom prelazu. Ne možemo da osudjujemo ni Vuka Bojovića ni ostale radnike Beogradskog zoološkog vrta. Krivi su roditelji!

Gost

#2

2014-04-22 19:21

Tako malo dete ne sme da bude bez nadzora roditelja.

Gost

#3 Re: bravo!

2014-04-22 19:23


Gost

#4

2014-04-22 20:42

nije vuk kriv

Gost

#5

2014-04-22 20:45

Sramota je da tako malo dijete roditelji ostave bez nadzora, vuk nije ništa kriv , to je njegovo nagonsko ponašanje ..ubuduče ljudi moraju paziti , njihova je največa krivica

Gost

#6

2014-04-22 20:47

NARAVNO DA SU KRIVI ONI KOJI SU DETE DOVELI U ZOO-VRT. DETE SE NE GUBI IZ VIDA. DETE SE UVEK DRZI ZA RUKU! NISU ZIVOTINJE KRIVE.VUCKO JE TAKO UMILJAT KAO MACKA. ZATO RODITELJI, CUVAJTE SVOJU DECU A NE DA KRIVITE ZIVOTINJE NI KRIVE NI DUZNE.ONE SU NA SVOJOJ TERITORIJI.

Gost

#7

2014-04-22 20:53

NE KAŽNJAVAJTE ŽIVOTINJE ZBOG LJUDSKE NEODGOVOVORNOSTI
Za te ljude nisu djeca, ako se neznaju brinuti o njima ...
..Životinja nije ništa kriva ,krivi su ti nezreli ljudi
djete od dvije godine tredalo je biti stalno uz njih
SRAMOTA!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-22 21:06



Gost

#9

2014-04-22 21:42


Max nije kriv !!

Gost

#10

2014-04-22 21:44

Gde su roditelji bili kad se tako nesto dogodilo??? Pricali mobilnim ili nesto slicno ??? Njih treba kazniti zbog neodgovornog ponasanja kao roditelja !!!!

Gost

#11

2014-04-22 22:20

Postovani prijatelji,
Sa zaljenjem moram da konstatujem da su sadasnja deca razmazena,bezobrazna i nevaspitana a njihovi roditelji su jos gori!!!!
Zato tvrdim da VUK SIGURNO NIJE KRIV NEGO NEODGOVORNI I NESPOSOBNI RODITELJI!!!!
Даница Дробац

#12 Неправда и пристрасан приступ

2014-04-22 22:22

Медијска хистерија при сваком инциденту детета са неком животињом је неподношљива јер је УВЕК на штету животиње! Вук је био у ограђеном простору, шта је дете ту тражило? Зашто се никада не покреће питање ОДГОВОРНОСТИ родитеља у оваквим ситуацијама и свим другим сличним?

Gost

#13

2014-04-22 22:43

Ljudi su u stanju svasta da kazu i slazu samo kako bi se domogli novca na lak nacin!

Gost

#14

2014-04-22 23:22

ne treba nikog kriiti to je moglo svakom da se desi,ali vuk svakako nije kriv...

Gost

#15

2014-04-22 23:25

Grad Beograd,tj oni
(politicari itd) koji ga vec deceniju proganjaju i namestaju skandale kako bi ga skinuli sa mesta direktora zoo-vrta...i u nadi da sa njim (zooloskim vrtom) urade "nesto" nama ne poznato,da su se bar 10 posto potrudili i pruzili podrsku pomenutoj ustanovi,koja je kao sto je svima koje to interesuje i koji su zabrinuti(kao sto sm ja),znaju da je bukvalno prepusten samom sebi i da finansijski jedva usprvaju da odrze mozda ne jedini,ali svakako naj veci i naj lepsi zooloski vrt na balkanu.
Nadam se da i ovaj incident nece iskoristiti kao razlog da ga po ko zna koji put na odredjeni nacin sankcionisu i opet pokusaju da ga zatvore ili "ugase".
krivo mi je male devojccice i....ne zelim da biram strane,ali....cesto su sami posetioci...u ovom slucaju roditelj,oni koji svojom ne paznjom i nemarom dovode do toga da hrane zivotinje,zbog cega ih izlazu riziku da obole ili uginu,a poznato je godinama u nazad da su oni koji su napadnuti ili izgubili zivot sami krivi jer nisu postovali znake upozorenja,vec su se bahato ponasali i sami "gurali ruku" tamo gde je strogo zabranjeno!!!

Sto se mene tice....u "tom"vrtu sam proveo mnogo prelepih trenutaka i svaki put mi deluje kao prvi,jer me naj ranija secanjima na zivot oko sebe,vode do mostica i bazena sa vidrom :)
Svake godine ga bar jednom obidjem sa nekim posebnim i nadam se da cu cim grane sunce povesti svoju lepsu i bolju polovinu na mali izlet,preko kalisa pa sve do zooloskog vrta :)))))))))))))))))))))))
BAX

#16 Naravno

2014-04-22 23:27

#11: -

POTPUNO SE SLAZEM SA VAMA!!!!


Gost

#17

2014-04-23 06:29

pa naravno roditelji su krivi i te kako





Gost

#18

2014-04-23 07:37

Vuk nije kriv, treba kazniti nesavesne roditelje , koji kada dodju u zoovrt negledaju decu nego ih puštaju da se ponašaju kako hoće. Nije Vuk ni osoblje zoovrta dužno da postavlja obezbedjenja oko svakog deteta i neodgovornog roditelja. Na svakom kavezu stoji obaveštenje i upozorenje . Shodno tome svako treba da se ponaša i poštuje. Vuk nije kriv.
Vesna Grublješić Prokopljević
Gost

#19 Vesna grublješić Prokopljević

2014-04-23 07:44

Vuk nije kriv, za neodgovornost roditelja koji je pustio dete da pridje blizu vuka . Svaki roditelj kada povede dete u Zoo Vrt treba da vodi računa gde mu je dete i da drži za ruku pogotovo maleno dete od dve godine. Roditelja treba kazniti. U Zoo Vrtu postoje natpisi ko kako treba da se ponaša .


Gost

#20

2014-04-23 08:41

Da mene roditelju nisu pazili u zooloskom vrtu,ja bi davno vec bila raskomadana,dakle krivi su roditelji.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-23 09:32



Gost

#22

2014-04-23 09:33

Veliki broj roditelja danas, ochigledno nije bila spremna na tu ulogu, nego su to postali jer su jel'te "doshli u te godine i to se od njih ochekuje" a iz toga proizilazi neadekvatna briga o detetu rachunajuci na to da ce se vec dete odgajiti samo, da ce ga gajiti sistem, ulica, da bi na kraju imali koga da okrive za SOPSTVENI neuspeh! Dvatesetomesechno dete je odgovornost roditelja, pogotovu u ZOO vrtu.. Najlakshe je reci da je neko drugi kriv i josh traziti pare za sopstvenu nesposobnost!

Gost

#23

2014-04-23 09:41

Ne samo da vuk nije kriv, već vuk NIJE reagovao agresivno ! Reagovao je kao što bi i mladi pas reagovao ili čak i dete koje bi reagovalo u igri sa lopticom ! Ne zaboravite, MALO DETE TREBA DA ČUVA MAJKA A NE PROLAZNICI ILI POSETIOCI KAKO NA ULICI TAKO POSEBNO U ZOLOŠKOM VRTU!
Takodje ne smemo da zaboravimo DA NIJE BILO VUKA BOJOVIĆA, BEOGRAD NE BI IMAO OVAKO LEP ZOLOŠKI VRT !!!

Gost

#24

2014-04-23 10:08

Vuk je divlja zivotinja,i na povocu on je opasan.Roditelji su krivi sto su malo dete bez nadzora pustili da previse blizu pridje vuku.

Gost

#25

2014-04-23 10:35

Dok sam živela u Beogradu,sa sinom ,tada 4 godine posećivala sam Bebi zoo vrt u kom su šetali i mali tigrići i druge životinje i nikad se nikom ništa nije desilo a zaista mislim da je odgovornost,velika i jedina na roditelju,kad je dete tog uzrasta