Vuk Max nije kriv već neodgovorni roditelji!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vuk Max nije kriv već neodgovorni roditelji!


Gost

#76

2014-04-24 23:51

Pozdravljam inicijatore ove peticije

Gost

#77

2014-04-24 23:55

Sramota od strane roditelja. Puna podrska zooloskom vrtu i Maxu kojeg uvek volim da mazim koliko-toliko kroz ogradu.

Gost

#78

2014-04-25 00:18

komentar je suvisan, roditelji se danas ponasaju kao da decu imaju samo kao modni detalj, a ne kao da su to bica o kojima moraju da vode racuna dok ne postanu samostalna i da su oni ti koji ih tome moraju nauciti. Naravno da vuk nije kriv...ni jedan ni drugi.

Gost

#79

2014-04-25 07:36

Najlakše je za sve svoje nemarnosti i nedaće okriviti životinje.Sibirski vuk je divlja životinja i to mu je ćud i prirodni instikt.
Kad su već došli ,,iz Beč,,onda su iz njega trebali poneti ,,kulturu življenja,,

Gost

#80

2014-04-25 08:46

Tačno!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-25 11:12



Gost

#82

2014-04-25 13:50

Npo zakonima pravne drzave preti zatvoreodgovornim roditeljima

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-25 18:26



Gost

#84

2014-04-25 19:26

podelio bih licno iskustvo;
stanujem u ulici kojom deca idu u skolu;
nekada se zadesim na ulici i posmatram;
pre nego sto dodju do kapije,,pokupe stapove u gutaju ispod kapije i draze pse u dvoristu iza kapije!!!!
vrlo cesto dede i babe idu s tom decom;
i veoma su ponosni ,,,,
svaki put kazem;
hvala Bugu..sto neko od nepoznatih koji dolaze na kapiju,pa pobegnu nakon sto otvore kapiju a psi jurnu,a oni ostave otvorenu kapiju;
nije slucaj ovom prilikom!!!!!!!!!!!!!!!,,,,,,

Gost

#85

2014-04-26 14:21

Pa šta reći, mladi roditelji današnji i jesu nonšalantni. Nisu dorasli da budu roditelji.

Gost

#86

2014-04-26 17:28

Ovaj vuk je skroz pitom i socijalizovan ! On ljubav radost iskazuje grickanjem , a grickanje nije ujed ! Da je on stvarno ujeo devojcica bi ostala bez ruke !! A roditelji pored toga sto su skroz neodgovorni jos vise su pokvareni posto traze odstetu !!

Gost

#87

2014-04-26 18:22

Roditelje kazniti zato sto pustaju malo dete da ide samo po ZOO vrtu,sramota!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-26 19:28



Gost

#89

2014-04-27 15:29

Niko od radnika zoo vrta ne treba i ne zasluzuje da ispasta zbog maloumnih i neodgovornih roditelja!!!

Gost

#90

2014-04-27 15:50

Svako se razmnozava... -.-

Gost

#91

2014-04-27 18:15

Zao mi je zbog stresa koji je dete dozivelo,ali takodje smatram da roditelji treba da budu odgovorniji.Ja imam 4 psa koji spadaju u ^Opasnije rase ^ ali su tako vaspitani i odgajani da su kao bebice,umiljati su kao i ovaj slatki vucko Maks :) Takodje bih i ja dodala lose iskustvo sa neodgovornim roditeljima cija deca ispred moje odrade gadjaju moje pse,cak su i petarde bacali na njih :(


Gost

#92

2014-04-27 20:31

jadan je i Max i sve životinje u ovoj zemlji...
zemlji primitivnih, neobrazovanih i bahatih...
a i mi - zaštitnici i potpisnici raznoraznih peticija... samo ,,mlatimo praznu slamu'' i podilazimo sopstvenim sujetama- da smo kao nešto uradili! ma ništa ne postižemo ovim peticijama! MORAMO se okupiti! demonstrirati!sprovoditi konkretne akcije! konkretno TUŽITI i procesuirati svakoga ko ugrožava i na najminimalnije neku životinju... AKO ZAISTA želimo da pomerimo stvari! A mnogo je tema- od napuštanja životinja, preko eksperimenata, ubijanja, borbi, silovanja... peticije su NIŠTA!

Gost

#93 Re:

2014-04-27 21:28

#11: -

ovo govoris zato sto si bio tamo na licu mesta i video sve sta se desilo? ili zato sto ti prija da sudis o drugima bez da imas pravo na to?


Gost

#94 Re:

2014-04-27 21:29

#89: -

vazi, sledeci put cemo pustiti vuka na tebe da te ujede, razdere, par puta otrese od beton pa cemo se svi skupa smejati i komentarisati kako si nesposoban.

Izaberite nadimak

#95 Re:

2014-04-27 21:30

#87: -

nije dete islo samo nego vuk!


Gost

#96 Re: Re:

2014-04-27 21:33

#37: - Re:

i ti si bio na licu mesta? bravo! stidi se! video si i detetove povrede, bravo! nesto te se samo ne secam tog dana :) a ako zelis istinu, manje citaj kurir i ostale papirice :) za istinom se traga na drugom mestu. Biseru


Gost

#97 Re:

2014-04-27 21:34

#6: -

dete je i drzano za ruku, vuk se nije drzao za povodac! povodac je bio pored njega. Bas mi je zao vuka. mukica, istraumirao se. evo bas mi ga zao..ju ju ju


Gost

#98 Re: Re: Неправда и пристрасан приступ

2014-04-27 21:36

#38: - Re: Неправда и пристрасан приступ

ti da znas ista o zakonima drugih zemalja znala bi da se ovo desilo bilo gde drugo, zoo bi bio zatvoren! raspitaj se malo pre nego prosipas pamet


Gost

#99

2014-04-27 21:46

Mislim da nije u redu da blatite roditelje koje ne poznajete a najmanje da komentarisete dogadjaj kojem niste prisustvovali. Mnogo mi vise govori o vama jer vidim da svi citate kurir i ostale trcarske, zute novine. To valjda govori o vasoj inteligenciji. Ali evo vam par informacija, dete je setalo na stazi dozvoljenoj za posetioce, U BEBI ZOO VRTU, vrlo je drzano za ruku. Vuk je bio sa volonterkom i igrao se sa lopticom. Za povodac ga niko nije drzao. Iz cista mira je naskocio na dete. I nije istina da je dodirnuo sapom ili gurnuo na beton nego dete vrlo ima 4ujeda, krvne podlive, modrice i razderotine. O pretrpljenom strahu ne mogu ni da govorim. to najbolje znaju oni koji su to doziveli. Napomena da vrlo volim zivotinje nego me zanima kako je taj vuk tako umiljat i drag a potrebno je obavestiti posetioce da mu se ne sme prilaziti na 5m? (reci odgovorne osobe iz zoo). Sledeci put kada pozelite nekog da osudite, razmislite kako bi vama bilo da se to vama desi. Roditelji imaju moju punu podrsku! Da li ce tuziti ili ne, ne zanima me. Ali vama porucujem da se malo spustite na zemlju.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-28 00:40