STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi


Gost

/ #32

2014-05-01 14:31

Toliko sam drvila da Ceci nije mesto na tvrdjavi, da su me opljuvali u grupi Novosadjani : rodjeni dodjosi, ma svi koji vole Novi Sad, delila sam peticiju i sakom i kapom, a najsrecnija sam bila kada je stiglo i do Radio Slobodna Evropa, a moj komnetar su objavili, jer je istina da je u Vojvodini Tamburica i Majka i Zakon.... A ni u Rodjenim Novosadjanima nisam prosla nista bolje, mada se ja nedam sa argumentima i mojom ljubavlj prema mom rodnom i najlepsem na svetu gradu Novom Sadu

Cak sam napisala da cu pisati i Zvonku Bogdanu, sa Bricom iz ansambla Zorule isto treba da se vidim..... Sto se mene licn tice, neka vrate oni Tamburica fest u Deronje, i neka im tamo na livadi peva majka ceca, mada joj ni tamo nije mesto, bilo gde da je tamburica fest, pa makar i na Marsu, ona ne treba da peva.... a neka se Bisernica Janike Balaza napravi kao festival koji ce se samo na Tvrdjavi desavati..... Milose mozemo se dogovoriti da se vidimo, moj profil na FB mi je Nora Latov, pa mi se javi! Hvala unapred i samo tako nastavi, imas podrsku od mene Panonske Sirene! :)