STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi

STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi / Saopštenja / 2000+ potpisa & vest se siri / Komentari


Gost

#26

2014-04-23 18:09

Sramota za srpski rod, istorija se, nažalost, opet ponavlja. Niko neće udariti na Srbina do sam Srbin. A daj Bože da ti je ovo pravo ime. Mislim da zloupotrebljavaš ime i prezime našeg čuvenog lingviste, prof.dr Kovačević Miloša.
Ako to radiš, stidi se. Ako to ne radiš, stidi se opet. Idi i radi nešto za spas svojoj duši koja je prepuna mržnje i osude. pomoli se Bogu za oprost grijeha svojih. i ako smiješ izađi mi na megdan riječima i objasi zašto je potrebno da se potpisuje peticija koja brani slobode i prava bilo kom čovjeku. Ili si ti možda odlučio da određuješ ko je čovjek a ko nije? Da ti nisi možda neki nadčovjek, neki nihilista,pa si uzeo sebi za pravo da određuješ ko smije da pjeva a ko ne smije. da li je idući korak zabrana gostovanja nekom glumcu, nekom profesoru, nekom oficiru. zar tako nešto slično nisu radili fašisti, veliki zločinci? Ako ti podržavaš njihove ideje, šta si onda ti?! Isto, zar ne!

Gost

#27

2014-04-24 04:54

Podržavam i pozivam prijatelje da potpišu. ali šta zaista možemo uraditi da se taj koncert ne desi? Šta ćete sledeće uraditi, jer se u ovoj državi virtualne peticije ne priznaju? Ako je ovo samo dizanje prašine ni oko čega, jedini efekat će biti reklama tom koncertu, a ne jasno iskazan stav građana Novog Sada.

Gost

#28

2014-04-24 09:47

Imate moju punu podrsku! Stop pevaljkama i unistavanju kulturnih vrednosti ovog naroda. Stop kriminalcima! Pozdrav iz Vrsca:)
DžoniBoy

#29

2014-04-24 12:34

Nema ovo veze sa Cecom trebalo je par dana od pokretanja peticije da se pokaže pravo lice prvo onoga koji je pokrenuo peticiju ali i jednog dela(ne većine jer većina i ne zna šta se krije iza peticije već potpisuje zbog averzije prema dotičnoj) već je ovo politički pamflet nbekolicine imbecila sa sajta Slobodna Vojvodina koji otvoreno promovišu ne nezavisnu "državu Vojvodinu"već ubijanje klanje Srba jer citiram "nikada ih nije bilo 67%) pogledajte samo komentare zadnja dva dana ....a i statistika sama pokazuje gotovo isti broj potpisa je iz Hrvatske i BIh kao i iz cele Srbije 44%!Iz samog NS jedva 1300 a grad sa širim područijem ima 340 000 stanovnika..Dakle ovo je najobičniji PARAVAN koji srećom sve veći broj ljudi vidi pa im iz dana u dan sve manje potpisa stiže...
mali sale

#30 mali sale

2014-04-26 06:37

Vi ljudi koji ste potpisali ovu peticiju... vecina vas je potpisala samo da se nesto desava. A siguran sam da 90% vas potpisanika ove peticije slisa pesme te iste CECE, a 100% svi vi uz neku od njenih pesama na veselju bilo koje vrste zapevate, zaigrate i nadjete se u nekoj pesmi... zasto to radite... ona je na koncertu imala vecu publiku (a karte nisu bile nimalo jeftine) od bilo kog politicara kad je drzao miting a svi su organizovali prevoz za dzabe i delili obrok... stavite prst na celo pa razmislite sta radite... dosta je srbija i srbi isli u ratove vreme je da se ide u svatove prijatelji moji... pustite to huskanje i provociranje kad se zapeva svi se zagrlimo i zaboravimo na svu tugu i jad koja nas vija sto od politicara sto od zivota... hvala.
mali sale

#31 Re:

2014-04-26 06:39

#29: DžoniBoy -

Upravu si svaku rec koju si napisao prijatelju.


Gost

#32

2014-05-01 14:31

Toliko sam drvila da Ceci nije mesto na tvrdjavi, da su me opljuvali u grupi Novosadjani : rodjeni dodjosi, ma svi koji vole Novi Sad, delila sam peticiju i sakom i kapom, a najsrecnija sam bila kada je stiglo i do Radio Slobodna Evropa, a moj komnetar su objavili, jer je istina da je u Vojvodini Tamburica i Majka i Zakon.... A ni u Rodjenim Novosadjanima nisam prosla nista bolje, mada se ja nedam sa argumentima i mojom ljubavlj prema mom rodnom i najlepsem na svetu gradu Novom Sadu

Cak sam napisala da cu pisati i Zvonku Bogdanu, sa Bricom iz ansambla Zorule isto treba da se vidim..... Sto se mene licn tice, neka vrate oni Tamburica fest u Deronje, i neka im tamo na livadi peva majka ceca, mada joj ni tamo nije mesto, bilo gde da je tamburica fest, pa makar i na Marsu, ona ne treba da peva.... a neka se Bisernica Janike Balaza napravi kao festival koji ce se samo na Tvrdjavi desavati..... Milose mozemo se dogovoriti da se vidimo, moj profil na FB mi je Nora Latov, pa mi se javi! Hvala unapred i samo tako nastavi, imas podrsku od mene Panonske Sirene! :)