PETICIJA ZA USTUPANJE STANOVA U BELVILU, ( ILI STEPA STEPANOVIC) EVAKUISANIM ZRTVAMA!

Belville

/ #117 Re: Re: Re:

2014-05-20 02:05

#115: Natasa - Re: Re:

Mali broj stanova jeste prazan. Istiina je da ljudi pozivaju na usutupanje stanova, a ni ne prolaze ovuda, samo znaju da naselje postoji i da je neke 2 godine zaista i bilo skoro prazno. Medjutim, od 2010, stanovi su se jako brzo popunili zahvaljujuci nizim cenama kvadrata i akcijama, kada sam se i ja doselio ovde. Mnogo stanara ima garazna mesta ili parking mesta u vlasnistvu ali ovde cak i nocu nema mesta na obicnom parkingu oko naselja - toliko o tome da je prazno.

Mali broj stanova koji su ostali prazni su uglavnom ogromni ili penthouse varijante. Svi manji i srednji stanovi su popunjeni u vecini zgrada u poslednje 2 godine, mozda ima jos neki. Ne znam zato zasto ova peticija kada nikome nista posebno nece doneti. Ne zaboravimo da to sto je ostalo od stanova nema kuhinje, nema nista unutra sem zidova. Takodje, racuni su jako veliki ovde jer uz visoke racune placate i dodatno odrzavanje naselja (obuhvata svakodnevno ciscenje, pranje, botanicare, popravke, tehnicko odrzavanje itd) - ko bi to prihvatio da placa za porodice, sve i da je veci broj stanova prazan?

Ne zelim da zvucim kao da ne zelim da se pomogne ljudima. MORA da se pomogne, to nije opcija. Pogresan nacin nije dobar nacin i treba dobro proveriti cinjenice pa skupljati potpise. Ovo je potpuno promasena peticija koja ce samo oduzeti vreme koje treba da potrosimo na nalazenje pravog resenja. Prvo skoci pa reci hop.