Podrska Sasku


Gost

/ #3568

2014-05-24 21:53

I sam sam pre četiri meseca zatekao provalnike na delu od kojih je jedan krenuo na mene nekom štanglom, ali ja sam pobegao u auto i sklonio se, pozvao policiju, dao im registraciju vozila i kada su oni krenuli da beže pola sata sam ih pratio i preko mobilnog telefona policiji javljao poziciju i pravac u kome provalnici beže nadajući se da će nas neka patrola presresti. Na kraju su mi pobegli, a inspektor koji je obrađivao predmet mi je rekao da vlasnika vozila nisu pozvali ni na informativni razgovor. Sreća je i njihova a i moja je što nisam bio naoružan jer bi neko verovatno bio makar povređen. Da napomenem da je na istom objektu u prethodnih godinu i po' dana, pre tog susreta, bilo desetak provala i učinjena šteta od više desetina hiljada evra a da su inspektori kritikovali mene jer nisam dobro obezbedio objekat i da oni imalu problema jer imaju desetak nerešenih slučajeva zbog nas. Da napomenem da je objekat ograđen žicom - mrežom, zaključan i sva metalna vrata su bila zavarena. Posle toga mi je š šećer naglo skočio i još se nije normalizovao.