Peticija za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji


Gost

/ #1325

2014-06-27 00:28

Moja prijateljaca Tali, miss Izraela,
Svakodnevno objavljuje toliko potresne fotografije najstrasnijeg izivljavanja nad zivotinjama, da svako ko to pogleda a ima gram mozga, momentalno se postidi sto je covek, jer se neopisiva bagra koja seta ovom planetom i monstruzono se izivljava nad neduznim bicima, naziva ljudima takodje.
Jezivi prizori batinjanja beba slonova, zatvaranja po 50 pasa u kavez od 1m,zatim paljenje istog, secenje nogu ruku, kuvanja zivotinja u vreloj vodi, dranje koze na zivo, vadjenja ociju, prebijanja na smrt... BEZ IKAKVOG POVODA! U par navrata mi je doslo da je obrisem s fb-a jer posle njenih objava i apela za pomoc, ja ne mogu da jedem, spavam, zivim...
Ali kako Johnny Deep kaze: " IF YOU DON'T LIKE SEEING PICTURES OF VIOLENCE TOWARDS ANIMALS BEING POSTED, YOU NEED TO HELP STOP THE VIOLENCE, NOT THE PICTURES!"
Slicne stvari desavaju se i nama ovde, ne slonovima i tigrovima, ali neduznim psima lutalicama, koje su svakodnevno izlozene najstrasnijem zlostavljanju... Uvedite policiju za zivotinje, uveli ste 100 debilnih komisija, posmatraca, kancelarija za ovo i ono... sprecite monstrume i ubice da svakodnevno seku noge, ruke, glave... psima po ulici, ludnica je ocigledno sirom otovorena!
A svi koji misle, kao i neki danas iz mog okruzenja- "Ma kakvi psi lutalice, sta je s zenama, decom..." Ok, zene, deca, sirotinja, gladni, drzava... E pa pogledajte bilo koju drzavu kako tretira zivotinje i znacete sve o njoj, bez izuzetka! Ova nasa jeste jadna i napacena, ali to nam ne daje za pravo da budemo svedoci svakodnevog nasilja nad potpuno neduznim bicima!
POLICIJA ZA ZIVOTINJE! Ne treba platu da primaju, mnogo nas ce volontirati.