sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

/ #63

2011-08-18 12:13

Ja sam imala isto osobno iskustvo sa ovim lažljivcem starim koji kaže da nema veze naša kršćanska vjera sa yogom možda u pravilu nema kod običnih vježbi koje se mješaju sa atletikom i gimnastikom, ali ova stara mrcina mješa novac, yogu, izobličenu hinduističku religiju punu nekih glavatih nemani sa Evropskom kulturom i religijom on i zeli da stvori metež u ljudskim glavama dezorjentirajući ljude sa svojim floskulama iza kojih se kriju samo novac i psihička moć njegova duhovnost nas ne zanima jer mi nisti smo HINDUISTI , djelomični, bilo bi mu pošenije da je ostao pravi crni hinduista u Indiji nego da je prljao svoju duhovnost i svoje ionako crne prste zablatio lažima osobnih materijalnih interesa NEKA MU OVA MOJA PORUKA I SVJEDOČANSTVO MA TKO GOD PROČITAO I BIO U IME PRAVOGA BOGA KRŠĆANA I VJERE SLUŽI NA SRAMOTU I NEKA DOČEKA BOŽJU PRAVDU ZA SVE LJUDE KOJIMA VISI KAO UTEG ZA VRATOM,,, SLUŠAM I PO ISTRI I PO HRVATSKOJ ISTE PRIČE GDJE SU VLASTI DA GA MATERIJALNO PRETRESU KAKO BI DUHOVNO SE VRATIO ODAKLE DOLAZI SVOJIM INDISJKIM BOGOVIMA KOJE JE ZABORAVIO I GJDE STVARNO PRIPADA U ONU BIJEDU GDJE SU I NJEGOVE KOLEGA U ONOJ SMRADU , A NE GAŽENJE PSIHIČKO PO LJUDSKIM LEĐIMA EVROPE neka svaka moja riječ u ime naše vjere svete vjere kršćanske vjere sjedne na pravo mjesto u kristovoj slobodi vjeroispovjesti , kako ovaj stari prljavi psihički starac nebi imao više prilike prljati djecu božju i isusove ovce,,,, netko mu treba stati na prste da shavti da njegova yoga ima veze sa krščanstvom jer je on ZLO KOJE HODA
AMEN U IME ISUSA KRISTA I KRĆANSKE HRVATSKE ŽELIM DA OVE RIJEČI DOĐU DO BOGA I DA SE NEŠTO PO TOM PITANJU DOGODI KAKO BI LJUDI IMALI SATISFAKCIJU BOŽANSKOG A NE OD OVE TONAMA TEŠKE SPODOBE POD VLASTITOM KRIVNJOM KOJU ŽELI SVOJOM IZVJEŽBANOM SNAGOM PSIHE ( ĐAVOLSKO)NAUČENO STRESATI SVOJE KRIVNJE NA ZAVEDENE LJUDE KROZ NJEGOVU YOGU,, ON NIJE NIŠTA DRUGO DO STARE ZMIJE KOJA SE SPOMINJE U BIBLIJI I LAŽNE SVJETSLOSTI KOJA JE PROIZAŠLA IZ UVJEŽBANIH TEHNIKA YOGE DA BI VLADALA NE NEBOM ON TO PRIZNA NEGO SVIJETOM ODATLE OVA NJEGOVA SVJETLOST,,, LJUDI DRAGI CUVAJTE SE NJEGOVA LIKA I BILO ČEGA ŠTO JE ZA NJ VEZANO NJEGOV ISTOČNI EGOIZAM I NJEGOVA 30 G PLJAČKA PO SVIJETU NESMIJE BITI PRIKRIVANA,,, TREBA JE OBZNANITI I NA SVA ZVONA TUMAČITI NJEGOVO SOTONISTIČKO OSOBNO "BOŽANSTVO" pomiješano sa raznim Hindu nemanima
Marina iz Istre