Spasimo Billya i njegovog vlasnika

A.Vucic

/ #83 Vaspitacica?

2014-07-15 05:57

Sta li devojka (Natasa Stevancevic) uci u skoli kad detetu odvodi psa koji je velicine tj visine deteta koje ne zna ni mama valjda da kaze...dete je mislilo da je pas igracka pa je htelo da se poigra...i ja imam pse doduse Nemacke ovcare koji neizmerno vole decu i video sam sta deca rade kada su u njihovoj blizini...ali kerovi su vaspitani tako da ne napadaju manje od sebe i da se suzdrze bilo kakvog kontakta sa zubima sem kada je to neophodno...Pas nije kriv sto ima loseg vlasnika (narkomana) koji ne zna sta radi kad se uradi...boje da je AK-47 dao detetu da se igra manje bi se povredilo....majka deteta nije kriva kao ni dete....kriv je vlasnik koji je psa setao svakog dana bez povoca i bez korpe...korpui mogu da se kladim i da nema tj da je nikada nije ni imao....Vlasnik u zatvor a pas podhitno da se socijalizuje sa decom!Natasa malo bolje pazi na casovima ako vec zelis da budes vaspitacica a manje pravi selfije!Vlasnik da plati i u Zabelu da se skloni dugogodisnji narkoman i diler iz grada da ne truje klince!STOP !