Uvesti smrtnu kaznu

Vuk

/ #196 Ne treba smrtna kazna

2014-08-07 15:41

Procitajte ovo do kraja molim vas i razmislite dobro o mom tekstu!

Ja iskreno mislim da treba da se uvedu mucenicke kazne,bukvlano da se zatvorenici muce dozivotno jer jedino tako mozemo ovom nasem narodu da utuvimo u glavu sta znaci zakon,zatvor,policija. Skroz novi zakoni MORAJ Uda se uvedu ako zelimo noramlnu drzavu i to najstroziji zakoni.. Nema vise narkomana na ulicama i dielra,nema vise lopova,ubijanja *incesta* *silovanja* *ubijanja dece* Za ova 3 zlocina koja su obelezena zvezdicom vazi ovo sto sam rekao za mucenje... Ako je taj covek mucio,kasapio,silovao nekoga.. Takve bolesne stvari da se kaznjavaju brutalnom kaznom ili mucenjem. Ja stvarno msilim da ne treba da se ubije onaj covek nego da se ostavi na dozivotnom mucenju. Sta da radimo? Tijana je umrla meni je krivo zbog toga i verujem da je i drugima ali sada treba kazniti njenog ubicu takvim merama da NIKADA vise nece biti ubijanja u ovoj zemlji. Stvar je sto treba skloniti klosare sa ulice a politicare izbaciti sa vlasti.. Zato sto nasi politicari samo znaju da kradu i da lazu ne znaju da uveku nekoliko pravila u zakonu da ne smes da radis to to i to zato sto ides na dozivotno u zatvoru. I nema onda da se potplacuje sudija... Da se potplacuju politicari,advokati.. Policija i tako slicni. Nego ak oti rodjeni brat radi u sudu kao sudija.. on ce da ti presudi dozivotno mucenje nema nikakvog izvlacenaj i kvarnih fora. U Srbiji mozes da uradis STA GOD POZELIS samo ako iams veze!! Prekinimo te veze i prekinucemo KRINIAL u nasoj zemlji. Razmislite o ovome sto pisem.. Posle cemo moci slobodno da disemo!!
Ja sam muskog roda imam 17 godina,gledam svakog dana kako se na ulicama deca ubijaju,psuju,pljuju i slicno.. smucilo mi se bre,meni u mojih 17 godina se to vise smucilo!
Budite LJUDI skupimo glasove,neka se narod okupi zato sto mi odlucujemo kako ce biti ne ONI.. Politicari samo zele da dodju na vlast...a mi i mto dozvoljavamo. Proderim ose svi u glas da nas cuju on itamo u kancelarijama kako tesko mzoe da bude nekome. Da im se jeza spusti niz ledja i neka osete bedu i jad. Ne zelim da se sada ja nesto dokazujem nego sam ozelim promene...
Ljudi... Deca... Porodice... Beze iz Srbije i traze bolji zivot u inostranstvu zato sto znaju da tamo iamju pravila koja svi postuju zato sto oni imaju prave drzave i zakon a mi to nemamo,m isam oimamo taj borilacki duh i vremena da se svadjamo sa nekim. Doakzimo svim drzavama da vise nismo takvi i neka ostane tako. Zao mi je sto je jos jedno dete nastradalo ovako.. Ali ako zelite o da se zaustavi,ako zelite da vase dete sutra bude bezbedno....uvedimo nove zakone i nova pravila. 

Izvininjavam se ako postoji gramatickih gresaka ili ako sam progtao neko slovo ali ja stvarno mislim da treba nesto da se uradi povodom nase drzave i naseg zakona. Valjda su najbitnija deca? Zar ne idu oni na prvo mesto? Razmislite o mom textu neka neko ovo prosledi neka se razglasi da cuju svi .. i konacno da dobijemo neke promene koje ce valjati za nasu zemlju i nas narod.