Uvesti smrtnu kaznu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uvesti smrtnu kaznu

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-08-07 13:48



Gost

#177

2014-08-07 13:48

OBAVEZNO!

Gost

#178

2014-08-07 14:03

Smrtna kazna za ubicee !!!!

Gost

#179

2014-08-07 14:06

POTPISUJEM ZA APSOLUTNA DA!

Gost

#180

2014-08-07 14:07

Zbog onoga sto se desilo Tijani Juric treba uvesti ponovo smrtnu kaznu jer ubice to zasluzuju!

Gost

#181

2014-08-07 14:09

Treba ubiti majmunaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#182

2014-08-07 14:09

Treba ubiti majmuna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MS

#183

2014-08-07 14:15

Ovakvih zlocina je sve vise, niko se ne obazire na to, dobiju po neku godinu zatvora, dozivotnu, ali se to sve i dalje nastavlja, tamo im zivot tece normalno, danasnji zatvori su sredjeni, nije to pravi zatvor, zato ovaj STVOR mora biti primer ostalim bolesnicima i onima koji zele da urade ovako nesto nevinom detetu ili bilo kome...


Gost

#184

2014-08-07 14:16

slazem se sa uvodjenjem smrtne kazne za ovakve monstrume iako,,bih ja imao jos bolje resenje,,,,ja bih ovakve monstrume seko parce po parce njegovog mesa i naravno solio,,i nek oseti stosu muke nebih mu dozvolio da tako lako umre tako bih ga mucio svih 40,,godina kao sto najavljuje ministar pravde gospodin,,selakovic,,,e to bi bilo resenje,,po meni okej,,pozdrav luka ,,

Gost

#185

2014-08-07 14:20

Svakako potpisujem! Smrtna kazna, mucenje, krvna osveta za takva nedjela i tu nehumanost!!

Gost

#186

2014-08-07 14:33

Još jedno jutro sviće, još jednom skriješ lice
Tog 26.06 pošla si niz ulice.
Čovek u crnom te je pratio
I nikad te više kući nije vratio
Odjednom,
Svi se trude
Srbiju bude
Bila si mlada i lepa, puna života, puna snova, puna vere
Al je neko za tebe imao druge planove iz više sfere
Kad si se najmanje nadala,
On je prišao, a ti si stradala
U mukama, bolu i suzama
Majka kući jeca dok preklinje Boga da te vrati njenim rukama
Sad drugi kunu i pitaju je l bilo vredno.
Je l bilo vredno? Pitaj to majku koja je izgubila svoje čedo...
Al nemoj da se bojiš, 
U nama ti postojiš
On sve će platiti,
Samo se ti ne možeš vratiti...
Pocivaj u miru Tijana (1999-2014) :( :( 


Gost

#187

2014-08-07 14:33

Meni je monstrum ubio celu porodicu: sestru, njenog supruga i dvoje male dece od 7 godina i bebu od 2 meseca. Ja znam sta je bol i delim bol sa porodicom male Tijane. TAKVI MONSTRUMI NE ZASLUZUJU DA HODAJU OVOM PLANETOM, da udisu vazduh...da leskare u zatvorskoj celiji, odmaraju, citaju novine,a nakon izdrzane kazne koja je po pravilu jako kratka, ostatak zivota zive kao da nista nisu uradili...VRATITI SMRTNU KAZNU MONSTRUMIMA!!!!


Gost

#188

2014-08-07 14:35

nema nista od uvodjenja smrtne kazne,ali bar neka se cuje glas naroda....

Gost

#189

2014-08-07 14:46

uvek mi je bilo mrsko,oko za oko zub za zub.medjutim danas kad gledam i citam ove clanke i vidim odsustvo empatije prema zrtvi,nevinom detetu,od strane nekog ko bi da izigrava boga,onda zelim vracanje smrtne kazne kao prevenciju i kao opomenu za slicne.nikad se ne ponovilo.roditelj sam jedne tinejdzerke i ovo mi mnogo tesko pada.

Gost

#190

2014-08-07 15:01

Ne znam sta da kazem.zalno e sve ovo sto se desilo.jednostavno ovaj monstrm ne treba ziveti.

Gost

#191

2014-08-07 15:05

nije na nama da sudimo,ali kada bi postojala ova kazna sigurno bi postojalo manje ovakvih slucajeva!!!

Gost

#192

2014-08-07 15:08

Jednostavno Vesanje ili streljanje...

Gost

#193

2014-08-07 15:13

Ne znam ko je i kada ukinuo smrtnu kaznu ali znam da je treba hitno vratiti.Srbija je puna ludaka povratnika u teskim krivicnim delima i svirepim ubistvima.

Gost

#194

2014-08-07 15:18

Oko za oko zub za zub.Dokle ce nam evropa i evropska unija krojiti zivot i ucenjivati.Po hitnom postupku vratiti smrtnu kaznu.Pustiti da mu narod presudi.

Gost

#195

2014-08-07 15:30

Treba da se uvede smrtna kazna u Srbiji i da se pod hitno sudi ovom monstrumu mesaru sto je ubio nevinu djevocicu Tijanu.
Vuk

#196 Ne treba smrtna kazna

2014-08-07 15:41

Procitajte ovo do kraja molim vas i razmislite dobro o mom tekstu!

Ja iskreno mislim da treba da se uvedu mucenicke kazne,bukvlano da se zatvorenici muce dozivotno jer jedino tako mozemo ovom nasem narodu da utuvimo u glavu sta znaci zakon,zatvor,policija. Skroz novi zakoni MORAJ Uda se uvedu ako zelimo noramlnu drzavu i to najstroziji zakoni.. Nema vise narkomana na ulicama i dielra,nema vise lopova,ubijanja *incesta* *silovanja* *ubijanja dece* Za ova 3 zlocina koja su obelezena zvezdicom vazi ovo sto sam rekao za mucenje... Ako je taj covek mucio,kasapio,silovao nekoga.. Takve bolesne stvari da se kaznjavaju brutalnom kaznom ili mucenjem. Ja stvarno msilim da ne treba da se ubije onaj covek nego da se ostavi na dozivotnom mucenju. Sta da radimo? Tijana je umrla meni je krivo zbog toga i verujem da je i drugima ali sada treba kazniti njenog ubicu takvim merama da NIKADA vise nece biti ubijanja u ovoj zemlji. Stvar je sto treba skloniti klosare sa ulice a politicare izbaciti sa vlasti.. Zato sto nasi politicari samo znaju da kradu i da lazu ne znaju da uveku nekoliko pravila u zakonu da ne smes da radis to to i to zato sto ides na dozivotno u zatvoru. I nema onda da se potplacuje sudija... Da se potplacuju politicari,advokati.. Policija i tako slicni. Nego ak oti rodjeni brat radi u sudu kao sudija.. on ce da ti presudi dozivotno mucenje nema nikakvog izvlacenaj i kvarnih fora. U Srbiji mozes da uradis STA GOD POZELIS samo ako iams veze!! Prekinimo te veze i prekinucemo KRINIAL u nasoj zemlji. Razmislite o ovome sto pisem.. Posle cemo moci slobodno da disemo!!
Ja sam muskog roda imam 17 godina,gledam svakog dana kako se na ulicama deca ubijaju,psuju,pljuju i slicno.. smucilo mi se bre,meni u mojih 17 godina se to vise smucilo!
Budite LJUDI skupimo glasove,neka se narod okupi zato sto mi odlucujemo kako ce biti ne ONI.. Politicari samo zele da dodju na vlast...a mi i mto dozvoljavamo. Proderim ose svi u glas da nas cuju on itamo u kancelarijama kako tesko mzoe da bude nekome. Da im se jeza spusti niz ledja i neka osete bedu i jad. Ne zelim da se sada ja nesto dokazujem nego sam ozelim promene...
Ljudi... Deca... Porodice... Beze iz Srbije i traze bolji zivot u inostranstvu zato sto znaju da tamo iamju pravila koja svi postuju zato sto oni imaju prave drzave i zakon a mi to nemamo,m isam oimamo taj borilacki duh i vremena da se svadjamo sa nekim. Doakzimo svim drzavama da vise nismo takvi i neka ostane tako. Zao mi je sto je jos jedno dete nastradalo ovako.. Ali ako zelite o da se zaustavi,ako zelite da vase dete sutra bude bezbedno....uvedimo nove zakone i nova pravila. 

Izvininjavam se ako postoji gramatickih gresaka ili ako sam progtao neko slovo ali ja stvarno mislim da treba nesto da se uradi povodom nase drzave i naseg zakona. Valjda su najbitnija deca? Zar ne idu oni na prvo mesto? Razmislite o mom textu neka neko ovo prosledi neka se razglasi da cuju svi .. i konacno da dobijemo neke promene koje ce valjati za nasu zemlju i nas narod. 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-08-07 15:43



Gost

#198 Re:

2014-08-07 15:47

#21: -  

 nisi u pravu...kreni od saobraćajki.


Gost

#199

2014-08-07 15:52

Smrtna kazna za najteža krivična dela,preventivno bi delivala na moguće počinioce,recidive dela sa smrtnim ishodom,i slična dala iz socijalne patologije
a oštećeni,žrtva,jer imale bar neku utehu saznajem
da krvnika više nema,i da nemože počiniti isto ili slično delo,koje je upravljeno protiv života i tela žrtve !

Gost

#200

2014-08-07 16:02

Nemogu komentarisit premalo je reci...da b se opisao osecaj...tuga i bjesa...Neka se promene zakone....za ubice...