SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #5711

2015-09-02 04:35

Zato sam ovu petiu jem da su emisiog karaktera pemisijeocijusmatakvogkaranapad na mozdanzdravemozdanee,koje do zaglupljivanje narodadovodenavise ni ne razmtome sta se desava oko njsvetu,dvi,kkojirazmisljadesavaokonjega zivotu.Ne ih jerzanimaihe bitnije koja ce sledeca izbaciti sise ili ko ce sledeci biti izbacen... Narod je pod hipnozom takvih emisija jer su zato I pravljene da hipnotisu narod I da od naprnjihnaprovce koje samo prate I nemogu nnemoguda misle za sebe nego im tv govori sta da misle I sta je istina. Istinu svako za sebe treba da spozna a tv bi trebao pomaze u tome sa vise edukativnim koje pokazuju emisijamaki gla u svetu u kojem se ttacsveturenumo, politickimtrezivimopolitemisijama koje govore istinu(radi promene) o realnom stanju u kojem se svet I nasa drzava trenutno nalazi. Na zalost kod nas nema bas takvih misija(izuzetak-Revolucija-Happy TV-Boris Malagurski-moj sugradjanin) pa ja zato vec par godina unazad ni gledam televiziju Iako imam 2 koja stoje u plakaru jer sam poceo da se bolje I cistije u od kada ne gledam tu utu za hipntuozu :-) hipnoz svomRusisnarodu mnogo visprikazujumnistine prikazuju o kojemsvetukojem,pocev o ekonomiji(vec krajem septembra najavljuju ekonomski kolaps)o vakcinama,farmaceutskoj mafiji,hrani im skojaimprodaje... Samo mi tezimo ka zapadu tj nasi politicari teze ka tome I ljudima ispranih mozgova sa VB,farma itd serviraju da je to dobro za njih iako za to treba da primimo sve izbeglice I damo im svoju I oni tozemljuoniko ispanog povermozgapoveruonda prebace kanal sa dnevnika na VB ili farma ili sta vec. Ja zivim godinu dana na zapadu I mogu samo toliko da kazem da je ovde jos gora situacija po pitanju hipnoze naroda jer je ovde zalosno koliko je veliko krdo ovaca,koji zive zivot iz televizije od malih nogu I zbog toga mi je jos zalosnije sto vidim da je nas narod zagrizao taj americki,hipnoticki,realiti zivot u kojem sedis kuci pred tv aparatom,jedes nezdravu hranu,ne kreces se dovoljno jer gledas glumu uzivo I stavljas se u njihov zivot I njihove situacije kao da su tvoje,umesto da se pokrene I pocne da zivi svoj zivot I da ga ucini boljim za sebe I ljudima oko sebe. Medjutim takav narod nije dobar po vlast pa zato sa taihmisijtakvimaju emisijamaispretvaraju u potrosacku ovcu koja ce pokusavati da zivi zivot tv apizaparata tako postati rob tog nerealiti zivota. Ohrabruje me ova peticija jer mi je drago da ima sve vise ljudi koji uvidjaju da su takve emisije pogubne za nas narod I voleo bih kad bi nesto promenila ali je jos malo za teze to ocekivati posto odgovara vlastima to zaglupljivanje naroda ali dacu sve od sebe da sto vise ljudi potpise peticiju jer je stvarno doslo vreme da se nas narod probudi iz duboke hipnoze jer nas vodi u propast.puno po I velika podrska Perica024 :-)