Peticija protiv peticije za ukidanje rijalitija

Zombi

/ #5 ...

2015-09-02 19:58

Pozivam sve istomisljenike da potpisom podrze  peticiju i pokazu brojnoscu da mi dominiramo. Ja ne volim da citam knjige, ne volim onu dosadnu klasicnu muziku - opernjake i klasicno slikarstvo i vajarstvo - mnogo me to smara. Ne idem ni u crkvu na bogosluzenja - i to smara mada se ponekad prekrstim kad prodjem pored crkve, onako javno da me svi vide. A tek ovi moderni umetnici - konceptualisti i sl. - sve sam folirant i prodavac magle.

Ja volim da budem *idiotizovan* (kako kazu ovi smor *intelektualci*)  i da po vasceli dan buljim u ekran gde su moji omiljeni junaci jer sam sebi dosadan  i nemam bogat unutrasnji duhovni zivot. Zato najbolje obozavam da gledam prostitutke i nasilne glupake u rijaliti programima jer sam i ja takav pa mogu lako da se poistovetim sa njima i onda mi je lepo. Obozavam Macu i Zmaja i Gastoza i Jelenu G. i Vendi i ostale, ma sve ih mnogo obozavam. Tako da ako ste i vi slicni meni podrzite ovu  peticiju potpisom da skupimo VISE POTPISA od ovih sto hoce da nam ukinu nasu zanimaciju ili, ne daj boze, jos gore - da nas nateraju da PLACAMO NEKAKAV POREZ na gledanje (a onda te parice sto otmu od nas kao da daju za pomoc ovim modernim umetnicima - bleferima. Sto mladi umetnici ne udju u rijaliti pa nek zarade kao Maca i Gastoz nego *oce leba bez motike). Braco i sestre *Shabani* podrzite moj poziv i pokazimo DA NAS IMA MNOGO VISE i posto je ovo demokratska zemlja sacuvajmo nase heroje. Do pobede