Da Ustavni sud RS usvoji Kristijanovu žalbu!

verbal

/ #927

2015-09-19 15:55

 Ja bih prije sebi ruku odsjekao nego podrzao takvog jednog idiota, a pola zivota sam proveo sa druge strane zakona. Ja postujem kriminalce sa kodeksom, ali ovakve laazove i jajare mogu samo da prezirem. Uvijek je iskoristavao slabije i nikada nije znao napraviti pare. Odlezao je 22 godina za najmizernija djela od sitnih iznuda, drumskih razbojnistva, sitnih kradja i sad kao slag na "karijeru" zloupotreba maloljetnice i vjerskog objekta za svoje narko poslove. Cak je i svoju nesretnu mater (kojoj je btw otimao novac) uvukao u problem i pod stare dane zavrsila u zatvoru. Bijedno i jadno da jadnije ne moze biti. A ovamo prica o milionima, avionima... i sto je najgore ima polumozgova koji mu vjeruju, a neki mu se cak i dive.

I sad vi kao trazite pravdu za takvog (ne)covjeka? Jedina pravda bi bila da mu vrate prvobitnu presudu od 14 godina.

A najjaci su mi ovi sto kao potpisuju peticiju, a zele da ostanu anonimni. LOOL... A takvih ima vise od 60%. I znate kad cete nakupiti 50000 potpisa. Nikada. Ne kazem da nema par hiljada retarda kojima mozak sluzi samo da vegetiraju, tj da im pokrece srce i pluca, dok su im sve ostale mozdane funkcije odavno zamrlle. Ustvari mozda i skupite 50000 potpisa do njegovog izlaska, ali ne sa farme nego sa robije. I to pod uslovom da se svi po pet puta potpisete sa razlicitih IP adresa i pod laznim imenima. Jedino tako.

Kad se čulo da je pao u bunar, njegova pomajka vikala je: ne vadite ga, neka ga zemlja proždere, i on je mene dosta žderao. To je i zaslužio, pa ga je Bog kaznio!

(Svetosavlje/Bozje kazne)

https://www.youtube.com/watch?v=p8A9Vjkz-w8