Da li Kristijan zaslužuje odlaganje izvršenja kazne


Gost

/ #242

2015-10-07 23:45

Kristijan kakav god da je bio bio je sada da li radi njegova stvar i drugi rade svasta i gore stvari samo sto nema adekvatna ustanova da se pozabavi tim stvarima to se odnosi za mito i korupciju.. a ostale stvari sto bi trebala policija da radi pola nevidi a malo odradi kao sto je jedan policajac rekao necu ga imenovati da hapsim narkomana nisam lud mala mi plata njega sud pusti a ja ispadnem hrbav i posle trebam da streptim da li ce me napasti kada setam cerkicu u parku sto i jeste nekom rukom u pravu tako javno molim sud i pravosudje da bude milostiv prema kristijanu jer nije on bauk i svi na njega jer casni sude ni ostalima niste sudili po zakonu zato progledajte mu kroz prste i on je ziva dusa ako ne moze da izbegne kaznu daj te mu nanogicu da bude sa svojom familijom ja sam uz njega kristijane ziv bio 101godinu apelujem na sud zato sto mogu da mu daju nanogicu i da bude sa familijom u ovoj srbiji toliko ima nepostenih koji rade sve i svasta da bi javnom tuzilastvu trebalo 20godina da bez prestanka radi i u ostalom u srbiji je tolika beda da covek mora nesto da muti ajmo kravatirani da se menjamo vi da radite za 35000hilhade dinara a mi sirotinja i smrtnici za vasu platu od 10000 pa na gore plus ostalo sto primate a to je minimum mrzi me da pisem i da pricam da mi nebi zakucali ujutru posteni na vrata... mislim da bi pocrkali sa tom platom prema tome dovedite ovu drzavu u red da se bolje zivi tada nece biti toliko problema kristijane sve ti najbolje zelim tebi i tvojoj porodici od mene i moje porodice jak si ti ti si lavcina ako ti postenjacine nedaju nanogicu izdrzaces ti to pozdrav od mene i moje familije APELUJEMO NA TUZILASTVO DA AKO JE MOGUCE OPROSTI KRISTIJANU I PRUZI MU SANSU A AKO STE TOLIKO BASS POSTENII KAO STO NISTE DAJ TE MU NANOGICU KRISTIJANE POZDRAV TEBI I TVOJOJ PORODICI.....