Da li Kristijan zaslužuje odlaganje izvršenja kazne

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Da li Kristijan zaslužuje odlaganje izvršenja kazne


Gost

#226

2015-10-07 03:13

Smatram ga dobrom osobom ja i moj suprug

Gost

#227

2015-10-07 03:23

Sloboda za nevinog coveka, jurite ove koji vam po ulici stvarno truju decu, a ne njega koji nema veze sa tim. Svi smo gresili u proslosti pa tako i on ali je za to posteno odgovarao. POBEDA ZA KRISTIJANA.

Gost

#228

2015-10-07 03:28

KRISTIJAN JE POKAZAO I POKAZUJE DA JE VELIKI COVEK KRISTIJANE CARU DO POBEDE VOLIMO TE

Gost

#229

2015-10-07 05:20

Pravda za Kikija !!!

Gost

#230

2015-10-07 05:26

Pravda za Kristijan,koje djelo nije pocinioi i sto mu se stavlja na teret,jelu su mu namjestili zato sto su vidjeli da se povuko iz kriminala..Ja mu zelim puno srece i zdravlja njemu,i negovoj porodici..Nasa se u pogresnom vremenu..Pravda za Aleksandara Kristijana Golubovica....

Gost

#231

2015-10-07 08:06

Zato sto taj covek zasluzuje da pre odlaska u zatvor obezbedi porodici sredstva za zivot.To je nesto osnovno..

Gost

#232

2015-10-07 08:59

Pozdrav izdrzi kiki do pobedi ti :-) ;-)

Gost

#233

2015-10-07 09:13

Zato što zelim da Kristijana ostane na farmi do kraja.Moj je veliki faan.Čovek je vredan,pošten,intaligentan.On je moj pobednik!!!

Gost

#234

2015-10-07 12:16

Kristijan zasluzuje slobodu on jeste kriv za ono sto je uradio u ranijim godinama ali ipak to je bilo davno i sad se jako opametio...

Gost

#235

2015-10-07 13:04

To je bio prijatelj mog pokojnog druga i daj boze da su mom drugu pruzili drugu sansu sad bi bio ziv.....zato mislim da Kristijanu treba dati drugu sansu....da bi uzivao u zivotu sa svojom porodicom

Gost

#236

2015-10-07 16:04

Potpisala sam zato sto ovaj doticni gospodin Kristijan zasluzuje odlaganje izvrsenja kazne,nije fer sta rade coveku,treba ga pustiti dok se ovaj rijaliti ne zavrsi jer trenutno je ubedljivo prvi,svaka mu cast i veliki pozdrav njegovoj porodici.

Gost

#237

2015-10-07 16:30

Mislim da svakom treba dati sansu da nesto ucini kako bi pokazao da nije onakav kakvim ga javnost predstavlja, a na njemu je da to pozitivno opravda ili ne.....

Gost

#238

2015-10-07 18:04

Zato sto je zaista pokazao da je "zrtva vremena" i da je veci covek, od vecine koja se svim silama trudi da to pokaze. Svaka mu cast i srecno !!

Gost

#239

2015-10-07 18:29

Kristijan je dobar covek,to je pokazao bezbroj puta do sada,i takvom coveku i njegovoj porodici treba izaci u susret. Srecno Kiki,Tomica Leskovac
coi

#240 Re:

2015-10-07 22:23

#1: -  

 naravno da ne.siledzija obican i licemer.sramota

 


Gost

#241

2015-10-07 23:09

Obozavam naseg Kikija. Potpisala sam ovu peticiju i opet bih bar jos 10.000 puta da mogu. Mnogi su u ovoj drzavi odavno trebali da budu iza resetaka,pa nisu. Kristijanu i njegovoj porodici,od srca zelim uspeha,srece,zdravlja i ljubavi u zivotu. Zelim da njihova mala devojcica raste uz oba roditelja kao i da ima srecno i bezbrizno detinjstvo. Puno srece. Pozdrav

Gost

#242

2015-10-07 23:45

Kristijan kakav god da je bio bio je sada da li radi njegova stvar i drugi rade svasta i gore stvari samo sto nema adekvatna ustanova da se pozabavi tim stvarima to se odnosi za mito i korupciju.. a ostale stvari sto bi trebala policija da radi pola nevidi a malo odradi kao sto je jedan policajac rekao necu ga imenovati da hapsim narkomana nisam lud mala mi plata njega sud pusti a ja ispadnem hrbav i posle trebam da streptim da li ce me napasti kada setam cerkicu u parku sto i jeste nekom rukom u pravu tako javno molim sud i pravosudje da bude milostiv prema kristijanu jer nije on bauk i svi na njega jer casni sude ni ostalima niste sudili po zakonu zato progledajte mu kroz prste i on je ziva dusa ako ne moze da izbegne kaznu daj te mu nanogicu da bude sa svojom familijom ja sam uz njega kristijane ziv bio 101godinu apelujem na sud zato sto mogu da mu daju nanogicu i da bude sa familijom u ovoj srbiji toliko ima nepostenih koji rade sve i svasta da bi javnom tuzilastvu trebalo 20godina da bez prestanka radi i u ostalom u srbiji je tolika beda da covek mora nesto da muti ajmo kravatirani da se menjamo vi da radite za 35000hilhade dinara a mi sirotinja i smrtnici za vasu platu od 10000 pa na gore plus ostalo sto primate a to je minimum mrzi me da pisem i da pricam da mi nebi zakucali ujutru posteni na vrata... mislim da bi pocrkali sa tom platom prema tome dovedite ovu drzavu u red da se bolje zivi tada nece biti toliko problema kristijane sve ti najbolje zelim tebi i tvojoj porodici od mene i moje porodice jak si ti ti si lavcina ako ti postenjacine nedaju nanogicu izdrzaces ti to pozdrav od mene i moje familije APELUJEMO NA TUZILASTVO DA AKO JE MOGUCE OPROSTI KRISTIJANU I PRUZI MU SANSU A AKO STE TOLIKO BASS POSTENII KAO STO NISTE DAJ TE MU NANOGICU KRISTIJANE POZDRAV TEBI I TVOJOJ PORODICI.....

Gost

#243

2015-10-08 09:52

PRAVDA ZA KRISTIJANA!!!
:D

#244 Re:

2015-10-08 13:32

#3: -  

 Tako je druze :D


Gost

#245

2015-10-09 13:09

Mnogo je losijih ljudi i vecih kriminalaca koji setaju slobodni ulicama i stice se polako utisak da drzava zaista nesto ima protiv gospodina Golubovic,jer nemoguce je da on dobije kaznu malte ne kao Saric i to za navodni zlocin koji mu je podmetnut (smesten),imajte malo obraza i milosti ako smatrate da nezasluzuje to Kristijan Golubovic,onda sigurno zasluzuje njegova porodica i pogotovo njegovo malo dete koje zasluzuje i ima pravo da uz oca napravi svoje prve korake itd..i zasluzuje da za njegovog oca vaze isti zakoni i prava kao za sve druge gradjane RS.Zasto odbijate molbu iako znate da gospodin upravo zaradjuje za buducnost svog deteta i svoje porodice i zasto hocete da ga sprecite u toj nameri iako znate da ce ogromne posledice taj sramni cin(odbijanje molbe za odlaganje kazne)da nosi sa sobom,jer ce gospodin Golubovic izgubiti sav stecen honorar i cak morati da plati ogromnu kaznu zbog prekrsaja odnosno nepostovanja ugovora sa televizijom za koju trenutno radi!!!!Molim vas u ime svoje i u ime porodice Golubovic da mu odlozite kazno i to do daljnjeg jer zakon i prava su ista za sve a ako se neslazete sa tim,onda bar na osnovi ljudskih prava sagledajte malo bolje kompletnu situaciju i doci ce te do zakljucka da je ovde apsolutno logicno da usvojite molbu i odlozite kaznu kako bi ste sebe postedeli velikog propusta a porodicu Golubovic trajnih dugorocnih posledica koje na kraju bi mogle da podstaknu Kristijana Golubovic na kriminalne radnje jer ce biti u velikom finansijskom problemu plus i na privatnom polju moguce su trajne posledice iako vas to bas nezanima ,veoma je opasno i rizicno a zatim i jako nepromisljeno ostati pri prvobitnoj odluci da se molba odbija!!!

Gost

#246

2015-10-09 21:46

kristijan treba biti oslobodjen svake kazne jel ima drugi koji treba odgovarati.za kristijanovu slobodu...

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-14 06:26



Gost

#248

2015-10-14 07:13

Zato sto je Kristijan po mom misljenju to zasluzio,svojim radom,umecem.iskrenoscu i dobrotom!molim vas od srca da procitate ovo,i obratite mi se slobndno tu sam za PRAVDU!

Gost

#249

2015-10-14 08:26

Naravno da želim da mu odlože uopste ne treba da ide u zatvor

Gost

#250

2015-10-14 08:33

Zato sto nije kriv!!!!