Peticija za osnivanje zakona "Aleksin zakon"


Gost

/ #102

2015-10-29 14:44

Zgrozena dam postupcima prvenstveno nastavnika i direktorke te skole a onda i toj deci tj romima kojima uopste ne treba da se ublazuje ime jer su oni pravi cigani sto se vidi i da im prilici.Da sam ja bila na mestu tog decaka ne bih ni dolazila u skolu a ne znam ni sto su ga uopste roditelji pustali kad vide da im dete dobija batine i da prete i njemu i roditeljima ali svakako verovatno su uradili sve sto su mogli. A ti nastavnici koji su i dalje u toj skoli i rade i pritom nisu kaznjeni bih ukinula licencu i zabranila bilo kakav rad u skoli neka sa takvim ponasanjem ciste neciji toalet ili ulice jer za bolje i nisu. Neka neko zlostavlja njihovu decu pa da vide kakav je osecaj. Pritom i ne znam gde je tim nastavnicima savest da mogu da negiraju da su pokojnog Aleksu svi redom tukli. Zgrozeno je blaga rec za ono sto ja osecam ali ipak je ovo Srbija. Zaslepljeni nekom slikom kako idemo na bolje,kakve su to lazi? Zasto ministar prosvete nije reagovao a cekaj kad razmislim i sto bi se mucii da nekome pomogne kad moze da sedi kuci i prima platu 100 000 evra. Eto to je Srbija,posle se pitate sto svi mladi zele da odu odavde? Ma sto bi ostajali? Da trpe ovako nesto? UZas,omladino idite odavde sto pre mozete najiskreniji savet!! PODRZITE ALEKSIN ZAKON!!!!