Ukidanje atesta za zatamnjena stakla ili smanjenje troskova istog


Gost

/ #230

2015-12-05 19:10

Iz razloga da vec jednom prestane pljacka ovog napacenog naroda!ja licno nemam zatamljena stakla,niti razmisljam u tom smeru za sada..ali me peticija podsetila na pljacku sa atestiranjem plinskih uredjaja!nikad nikom nije eksplodirala ili sl. Plinsaka boca i od jednom navodno zbog eu moramo menjati boce,creva i ostale gluposti i pritom makar da je svega toga simbolicna cena,ali ne, treba izdvojiti vise od 300 e,pa samim tim postaje jasno da je eu samo izmisljotina!ili kako nas pljackaju na registraciji i do dve hiljade kubika,a kamo li preko dve!primera radi za automobil od 3.0, 2005-to i noviji treba izdvojiti 1500 eura,pitam drzavu zasto?vozni park nam je uzas,vecina vozila na nasim putevima su automobili bombe..i umesto da drzava podstice gradjane u smeru novihjih i sigurnijih vozila,ona za iste lupa po dzepu najstrasnije,sto ce reci da tera gradjane da voze starudije i krsine jer je za njih cena registracije koliko toliko prihvatljiva,pa cemo shodno tome vise ginuti na ulicama,pretpostavljam da je to cilj rukovodecih organa :)!!A gradjani susedne nam Bugarske koji su usput i clanica eu vec 5godina za iste automobile placa ne vise od 250e!sto ce reci da je (eu alibi)los!pa ja pitam zasto?ovaj drugi deo teksta nema veze sa temom i peticijom ovog puta,ali molim vas iste koji podnosite peticiju u vezi stakla,da razmislite u pravcu pokretanja peticije protiv pljacke naroda i preko registracija!P.S. necu da vozim jugo :)...unapred hvala!!