Da predsednik Nikolić pomiluje Kristijana


Gost

/ #135

2016-01-22 15:33

zdravo jasam suzana i zivim u svecku ali rocenasam u srbiju i zivelasam u novom sadu jabi vas zamolila koji pomoc vam treba da svi mi fanove kristijan da bude oslobocen jer taj covek nije kriv ko stoga ja znam vec ga znamo daje covek radan postovan i pametan astose tice za tu tamaru toje cubre od zenske zamislite ona radi sve ilegalne poslove drogirase pije alkohol prostitutka jebe matr muslimanima i decu pred javnosti znaci sve drzave to cuju jos tuzi coveka kako nije to sramota da to srbija drzi ili veruje na tu raspalu ciganku asta ona stime ima kada bi kristijan bijo u zatvor astabi odome dobila nagradu ili pare jer ona ce da pukne zato stoje stanija i kristijan pobedili anije ona paje glasno i jasno to rekla uradicu da kristijan uce u zarvor pagaje provucirala na svaki nacin dok je bijo na farmi i posle farme toje ona placala naroda dabi napisali svasta na fejzbuh ili stranica od kristijana jer ona to hoce dase fali da je ona uspela i dase ne boji kriminalcu kurvestina raspala dajte ludi dase taj covek pomogne meni gaje zao bez nista da ostane osramocen i kriv mi volimo kristijana zato stoje drug prijatejl pomocnik za sve za decu za stare za mlade znaci za sve je kiki tu pomognite tom coveku molivas