ZAHTEVAMO IZMEŠTANJE STOKE IZ CENTRA SOMBORA

Bojana

/ #13

2016-10-11 15:35

Ne znam sta bi rekla na ovako neskolovano, mogu slobodno reci plitku osobu! Ako vec stojite iza svojih reci, zasto se onda krijete iza laznog imena??!! Stidite se sebe? Pa iskrena da budem i ja bi da sam na Vasem mestu! Ako Vam nesto smeta, a ne umete da se iskontrolisete potrazite Gospodjo pomoc, neko ce Vam pomoci! Vredjanje i koriscenje takvih reci ne prilici jednoj anonimnoj dami! Jeste da zivimo u teskom vremenu, i da danas ljudi na sve nacine pokusavaju da zarade da bi opstali u svakodnevnom vrtlogu, ali mislim da pre svega zastita zivotne sredine kao i sama zivotna sredina glavni uzrok svih zaraza i bolesti koje nas danas savatavaju. Podjite od sebe! Da li bi Vi voleli da vam dnevna soba"mirise"na tako nesto? Mozda neki ljudi i nisu imali para da kupe stan, vec su ga u toj zgradi ili u tom delu grada iznajmili po povoljnim uslovima, zasto odmah smatrate da ako neko tu zivi je "bogatasica"?! Svet bi bio mnogo lepsi kad bi svi pre nego sto nesto izgovorimo malo ukljucili i mozak i razmislili.Niko Vas ne prisiljava da ovo potpisete, to je stvar stava, izbora i dobre volje. Ja sam potpisala! To je moj stav, moje razmisljanje i moje pravo! A vi draga gospodjo dovedite dva bika kod vas u dvoriste pa mi javite sta  vam je prvi komsija uradio!