sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

Istina

/ #117 AJDE LJUDI NE NASEDAJTE ŽUTI ŠTAMPI I VELIKOM BRATU KOJI BI I DA BROJI KOLIKO PUTA IDETE NA WC

2011-11-24 17:48

Dali imate kod vas u Hrvatskoj sasvim ispran mozag od vaše crkve koja od vas traži i to, da joj prijavite kada idete na Wc...Ta vaša hrvatska katoliška crkva izgleda djeluje na vas baš tako- kako vi sada napadate sve što je drugčije i dolazi od vani...Dovoljno je ,da se nađe nekoliko potplačanih od onih kojim neko i nešto smeta,...pa u svakoj zemlji te iste žene -"žrtve" promene imena, (a nema jih ni 5 svih skupa),pa zaokupe forume ,blogove i žuti tisak,...i teraju inkviziciju protiv čovjeka-guruja, koji je napravio više dobrih dela na mnogim područjima...Sami jeste fanatiki, ako u sekundu obtužite nekoga koji je kukavičluški napaden iza leđa od ove grupice lažljivca i podplačanih...i nemate ni malo pravih stanica u mozgu,da razmislite sve što vam ovi napričaju, pa da se u sekundu složite sa tim dokazjivim nabacanim besmiclica gde stignu!
Sami se angažirajte i provjerite i pretresete ove bludnje perverznih devojaka ...Baš one najglasnije ,najpričljivije koje su pokrenile zbog ko zna sa kojim skrivenim manipulantom sve ovo-
iz susjedne zemlje imaju čak i "najstariji zanat"...ali vi naravno verujete šokantnim naslovima novina koji ovakve tekstove objavljaju zbog veče naklade i pljavog novca.I padate u lutnju zbog ovakvih naslova.
Veoma tužno je ,da je čovjekova narav ovako brzopleta i sklona ka obtuživanju nečeg što nije dokazano ,a zna se zašto...Policija u susjednoj zemlji malo je drugčija nego kod vas ,...Sakupila je veoma verodostojne dokaze protiv ove grupice perverznih djevojka od svih kojih jih znaju veoma dobro u oklonostima o kojima su lagale i zbog osobnih interesa naškodile joga društvu i osobi Swamidjiju Maheshwaranandi,...Zato i nema potrebe da se postupak protiv njega pokrene, a što če dalje biti ljudi moji ,...bit če potrebno sačekati na zaključke pravnih kvalitea ,..a ne ovih pričica" Baba načula,..baba rekla" a žuta štampa objavila!
Imam utisak,da ste se svi skupa vratili u čas westernih filmova i postupka,gde se svakoga ako vam nije po volji može obesiti na prvo drvo bez suđenja.
E, pa ne može to tako u naša vremenima gde imamo pravni sustav i institucije ...Ako ove osvetne bludnice imajo nešto za reči ... to bi prvo mogle verodostojno prijaviti sa svim dokazima(koje poverljivo nemaju ,zato i svo vreme glumakaju ulogu žrtve na forumu i tu gde se najlakše prepucavaju svoje zlonamere!!!) ,...pa bi se mi svi skupa onda mogli posle završene obtužbe nači na ovakvim forumima i pričati o tome ...A ne obrnuto!!!
Ako sudjelujemo u ovakvom obrnutom pravcu obtuživanja bilo koga,... onda se možemo na licu mesta upitati kada smo sami i mi na redu,da nam ovako neko podmuklo podvali i zbog lažnih pričica razturi naš život i sve što smo u životu postigli...I to pazite- samo zbog nekog zavidnog ,prestrašenog ili zlonamernog zbog osobnih interesa.
Ne nasjedajte lažnim informacijama,ne napadajte nekog samo zato što se vam ne sviđa i budite pošteni do svih biča...Mislim, da je licjemerno pozivati se na Isusa u ovakvim nedokazanim obtuživanjem bilo koga biča i pri tom misliti,da se tebi to ne može kad tad vratiti...
Joga u svakodnevnom životu ne smeta nikome osim politiki religije koja se boji za svoj gubitak
i ima u svojim redovima puno svog smeča za počistiti,..pa ne bi trebalo da se još ovako prosperira i brati sa inkvizicijom žutog tiska.
Prijateljica svih što čine ispravna i dobra dela