Smena predsednika Srbije Borisa Tadica


Gost

/ #107 Re:

2011-12-13 03:15

#106: -

Ne najavljujem nedaj Boze sla ali niti pretim ali ajde mirno svaki od nas u sebe  da razmisli koliko stojimo daleko od ovo napisano nedaj boze dogadjaj ako se vidi da se nemoze onda razum u Coveka izbegavamo krvi i stradanja verujem da i  drzavna Bespednost   procitaju neka da se nacitaju svi mi lepse citamo a jos sladje izdaj radimo  dali mozemo to da sprecimo kolko vredi ta Evropa tolko i drugi i ne trbe tu Evropu nemoze nekom nauditi nesto da voli i umalo vaziti svoj kosovo a Evropu na srcu da prihvati ako se ja pitam sta cu pre voliti Tadica ili Putina pa Miljardu puta cu ljubiti Putina koj je za svoju Zemlju sve Salabajsere Pohapsijo i sve vratijo u drzavno a ne prodaj kao sto ovi Evro sinove Prodali i jos se kesu ispred kamere i i kad prestanu da pricaju oni posle od nervoze lisu jesikom usta ko kad pazas Lesi keru koske mu se digne i posle nastavi da kazu mi smo uspeli da prodamo ,i am sorry oni kazu nasli "smo partnera" opet se vratimo na recenicu  prodaju pa da je Putin kamo srece Presednik nase Srbije pa ne treba mu  mnogo da trazi krivca ce da nadje u kabinetu da se trazi dokaza ali danas to sve kutzaju u svome " lapi topic evo nardom moj kukurusic" tako da se neokrije krivicne kriminal trans aktcije i sve je po kontrolom i dalje ce da se kesimo ko kad decica dobivaju cokolade od deda mraza ispred kamere i cestitati Narodu Srecnu novu 2012 Godinu jadna mu majka i njegova godina koj ce da doceka Ehh Srbijo pocelo i srbske porodice da svoj zivot  skog u smrt za sprata da se oslobode svoje muke a profiter ce imati da pronadje kupac od slobodnog stana ,nasdradale porodice,ehh Srbijo sve se vrti o pare niti morala stopom se ne stide vazno bilanz aktcije da im se digne to je marketing Biznis Srbije ,, da te ne volim nebi ja do ovom jutrano vreme dopisao javnost Volim te je ti si mi jedina Matica u koju cu te cuvam ali nepitaj me srbijo za druge ljude koj to drugacije misle od mene .Moja Srbijo !