Smena predsednika Srbije Borisa Tadica

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smena predsednika Srbije Borisa Tadica


Gost

#101

2011-12-10 23:27

zar je uopšte potrebno ikakvo objašnjenje?

Gost

#102

2011-12-10 23:36

Nemoze meni Evropa da mi ostane kao drug a decu nasu upivati za kasetni bombe da ti oprostim upivao si "Evropo .Nato" kolko kod si mogao a danas nase zrtve dece od nato bombe nema veze decu ti necu oprostiti niko ne prica o zrtve koj su otisle za Boletsti Lehohemije pa zada jos i KOSOVO ma pa Srbijo sta to radis ,,,,od sebe Majko Srbijo !!!!!!


Gost

#103

2011-12-11 01:34

Čovek koji misli da je najpametniji na ovom svetu, a da narod u Srbiji ne zna šta je za njega dobro već će mu dotični reći šta je dobro... ne, mi smo svi glupi a samo je on pametan i zato je naumio da nas uči pameti... možda je i u pravu, pa mi smo ga izabrali, što je dokaz da nas pamet u to vreme baš i nije nešto slušala.... ali eto, valjda je konačno proradio neki kliker u našim glavama, pa ćemo se prizvati pameti i na mesto imenovanog dovesti (ako uspemo da se odupremo pritiscima, tj. plaćenicima) valjanog SRBINA koji neće svoj lični interes stavljati ispred interesa NARODA SRBIJE!

Gost

#104

2011-12-11 03:20

Da je posten dao bi vec odavno ostavku: ponizio, osiromasio srbski narod, a vlast sa tetkinog starog kauca presla u vile na Dedinju, vlast za koju EU nema alternativu ne treba da vodi Srbiju u propast.

Gost

#105

2011-12-12 23:54

Da ode sa vlasti i da nikada vise takav zlikovac ne dodje na vlast Srbije.

Gost

#106

2011-12-13 01:26

Vidim ko Nostradamus Balkansi ! :-)
stranica 817-centurio fers 8 anketa 4
Ehhh Srbijo hvala bogu da imas sinove koj ni za pare te ne guraju u komade,,, izporucili ti heroja Sina tvog koje je branijo iz daleka i hapse tvoj generale i one koj su tvoje pristalice zakletvu dale Srbijo
stranica 822-centurio fers 8 anketa 4
ali mracno su njeni Evrosinovi od tebe Srbijo ojadili Bog nas vidi i krstom koj se mole policija ih Hapsi a ti Boze smiluj ih da nasa Srbija ustav Djedova se ne ukine hoce bogami i Ustav silom da te makne i Srbijom Sterilno te obradu .
stranica 827-centurio fers 8 anketa 4
za to srbijo tebe jedno imamo da se sutra se ne stidimo kasno bice koj zuri i ko gladan Pas za Evropom Trci da bi nesto vise do para imao a posle u sebe trazi ce drugog za krivca kad Pez parize Evrica ostane
stranica 830-centurio fers 8 anketa 4
eh moja Srbijo takve su se zgrabile do stolice mislujici moze moze a li se nepita dokle ce kad Narod na glas i viku iz svojim gladnom stomakom uvidi prevaru dada niti policija ce se pita koga to mi da udarimo udarimo svoje gradjane koj iz muke glad ostao a nemocan primi ce presudu covek iz daleka koje to napisao ,patine nece to ni srbin srbinu da dozvoli jel istina nezele da cuju pre ce nesto drugo da kazu da je nenormalan lud ali javnost vec to cita ,lazi se otkriva a zatvorenika na slobodu ga pustaju neka nezporasum kreska ce da izjavljaju .
stranica 801-centurio fers 7 anketa 5
pro cuje ce se cudo zvono od Sveti Save u nocnom znak ne udaraj svog brat na brata pre ce kola da zapale braikadom ulicom te zaopkole
stranica 803-centurio fers 7 anketa 5
spustice se Helikopter da izdajnika izcupa sramota novosti ce se siri pucnjava i vatra jedno Belom Grade se siri nece bogami ni izdajnik do aerodruma moci da stigne
stranica 806-centurio fers 7 anketa 5
iz daleko Rusi stizu da kosovo Polje da povrate a krivci ko begunci da popegnu majke ce da zaplacu sinovo krvi po ulici da prisu krvav noc u srcu srbije zvono crkve ce se procuje za zrtve mladih sinova krvi koj su pustali po ulici e tada vidi ce Narod Novog Generala koj izdalkeo radost Vest javno Izjavlja da ce Srbija us Rusiju opstane i Kosovo Polje nama vrate NOSTRADUMUS BALKANSKI .


Gost

#107 Re:

2011-12-13 03:15

#106: -

Ne najavljujem nedaj Boze sla ali niti pretim ali ajde mirno svaki od nas u sebe  da razmisli koliko stojimo daleko od ovo napisano nedaj boze dogadjaj ako se vidi da se nemoze onda razum u Coveka izbegavamo krvi i stradanja verujem da i  drzavna Bespednost   procitaju neka da se nacitaju svi mi lepse citamo a jos sladje izdaj radimo  dali mozemo to da sprecimo kolko vredi ta Evropa tolko i drugi i ne trbe tu Evropu nemoze nekom nauditi nesto da voli i umalo vaziti svoj kosovo a Evropu na srcu da prihvati ako se ja pitam sta cu pre voliti Tadica ili Putina pa Miljardu puta cu ljubiti Putina koj je za svoju Zemlju sve Salabajsere Pohapsijo i sve vratijo u drzavno a ne prodaj kao sto ovi Evro sinove Prodali i jos se kesu ispred kamere i i kad prestanu da pricaju oni posle od nervoze lisu jesikom usta ko kad pazas Lesi keru koske mu se digne i posle nastavi da kazu mi smo uspeli da prodamo ,i am sorry oni kazu nasli "smo partnera" opet se vratimo na recenicu  prodaju pa da je Putin kamo srece Presednik nase Srbije pa ne treba mu  mnogo da trazi krivca ce da nadje u kabinetu da se trazi dokaza ali danas to sve kutzaju u svome " lapi topic evo nardom moj kukurusic" tako da se neokrije krivicne kriminal trans aktcije i sve je po kontrolom i dalje ce da se kesimo ko kad decica dobivaju cokolade od deda mraza ispred kamere i cestitati Narodu Srecnu novu 2012 Godinu jadna mu majka i njegova godina koj ce da doceka Ehh Srbijo pocelo i srbske porodice da svoj zivot  skog u smrt za sprata da se oslobode svoje muke a profiter ce imati da pronadje kupac od slobodnog stana ,nasdradale porodice,ehh Srbijo sve se vrti o pare niti morala stopom se ne stide vazno bilanz aktcije da im se digne to je marketing Biznis Srbije ,, da te ne volim nebi ja do ovom jutrano vreme dopisao javnost Volim te je ti si mi jedina Matica u koju cu te cuvam ali nepitaj me srbijo za druge ljude koj to drugacije misle od mene .Moja Srbijo !

 


Gost

#108

2011-12-13 10:14

Velika nepravda nas je snasla , ljudi nema od cega da zive , hoce da nas uvuku u NATO , da ginemo za nato da Srbija placa danak sa ogromnu sumu novca umesto da daje gradjanima a nikako da pomaze tudje zemlje koje su nam oteli Kosovo !!!!

Gost

#109

2011-12-15 22:55

Smena predsednika, i njegovih saradnika, i ispitivanje odgovornosti za javasluk i kradju od ljudi u vrhu vlasti.Preispitati poreklo imovie svih novo bogatih politicara, i oduzeti imovinu stecenu prevarom, kradjom, i profiterstvom

Gost

#110 Daj sta je ovo

2011-12-16 19:28

300 ljudi a osecam da ima 3 miliona protiv njega.

Gost

#111 Re: Daj sta je ovo

2011-12-16 20:31

#110: - Daj sta je ovo

tek je pocelo...


Gost

#112

2011-12-17 18:18

SPASI SRBIJU I UBIJ SE boriseee boriseee
PALE - ČE

Gost

#113

2011-12-20 21:53

"Жалосно је што имамо таквог председника ,боље да га нисмо ни имали" !!!

Gost

#114

2011-12-22 20:56

Po ustavu predsednik jedne drzave ne moze biti stranac i pokolenje neprijatelja iste,kao i da ne radi protiv interesa naroda i drzave kao sto radi Boris tadic.

Gost

#115

2011-12-23 23:07

Ma kakav komentar o toj spodobi nemam reci,sto pre ode precemo se oporaviti u svakom pogledu

Gost

#116 Re:

2011-12-23 23:16

#115: -

hahahah bas tako upravu si...

Dusan Nikolendzic
Beograd

#117 Volim zivot

2011-12-24 12:00

Najgore je sto su svi isti.DS napravio koaliciju sa djavolom(SPS)radi fotelja,SRS sta reci a ne zaplakati,SNS p... sa dva lica,DSS sjasi murta da uzjase kurta,G17 ili URS ili 1000 evra dobijate kad dodjemo na vlast a kad dodjemo dobijate k.... a da ne spominjemo male stranke madjara,ustasa,turaka,siptara koje kad god im nesto zatreba prete rusenjem vlade,a gospoda iz Nemanjine cije se sekretarice skoluju i voze o nasem trosku,vozaci gaze po mrtvim ljudima jer molim vas njima rade blinkerice,im ispunjavaju te iste jer to je demokratski,evropski,a ti srpski goljo iz privatnog sektora radi za minimalac,bez praznika prekovremenog,i eventualno nekim dinarom preko ako se veliki gazda smiluje,dok u drzavnim sluzbama partijski kadrovi i kadrici za "rade"za redovne,nadprosecne plate bez straha od otkaza.Opet kazem SVI SU ISTI

Gost

#118

2011-12-26 23:18

Istrahov kaže,za Rusiju je najbolje da Rus bude predsjednik,bio pijanac ili loš čovjek, nego najbolji Jevrej.To važi i za Srbiju.Za novi početak neka bude iz šumadije,lidera nemam.Srbin da vodi Srbiju.Pedere,poturice ,šiptogorce ne komentarišem,oni su nevrijedni.
Aleksadar Ric.
Gost

#119

2011-12-27 21:29

Zato sto je dokazao da je jako los Predsednik i uveo Srbiju  i narod Srbije  u  ambis. Vodi prozapadnu politiku. Prodao  je  J.S.O. Prodao  je  generale  Hagu  da im  se  dodvori,  u nadi za E.U. Oni jos  vise  ucenjuju, nije  svestan da ucenama nece biti  kraja. Mi iz dijaspore pratimo sve i skidajte ga odmah, dok nije prodao i zadnji pedalj zemlje.Unistio je Srbe a neprijateljima dao vremena da se organizuju. Razoruzao zemlju i umesto naoruzanja da kupuje, gradi mostove da opravda investicije koje su otisle na drugu stranu ?

Aleksandar Ric.

#120 Re:

2011-12-27 21:37

#119: Aleksadar Ric. -

Zato sto je dokazao da je jako los Predsednik i uveo Srbiju  i narod Srbije  u  ambis. Vodi prozapadnu politiku.Prodao  je  generale  Hagu  u nadi za E.U.Prodao  je  J.S.O. sve  dobre  momke  koji  su  im pomogli  da dođu na vlasti, znaju  oni  to  dobro. Uveo  je medijski mrak  u  Srbiji, zemlja  i  narod  su  više  no  ikada  do sada siromašni,  a on i ostali  dželati  ponašaju  se  kao  nacisti  prema  svom narodu. Nemci  nam  diktiraju  uslove,  ti isti  nemci  koji su ubiali  srbski narod  u  drugom  svetskom ratu , a  sada  jos  vise  ucenjuju, nije  svestan da ucenama nece biti  kraja. Mi iz dijaspore pratimo sve i skidajte ga odmah, dok nije prodao i zadnji pedalj zemlje.Unistio je Srbe a neprijateljima dao vremena da se organizuju. Razoruzao zemlju i umesto naoruzanja da kupuje, gradi mostove da opravda investicije koje su otisle na drugu stranu ?


Gost

#121

2012-01-23 06:11

tadica treba obesiti za jaja na trgu, mamu mu jebem pedersku!

Gost

#122

2012-01-31 17:38

Ma o njemu ne treba trošiti reči ne zaslužuje ni ime da mu se izgovori.Zabela ga čeka!

Gost

#123

2012-01-31 17:44

zuto govno

Gost

#124

2012-01-31 17:52

sta reci za smrada sve je prodao,a prodane duse mogu da ga puse

Gost

#125

2012-01-31 18:24

Od dolaska Demokrata na vlast pa do danas umesto da iz godine u godinu bude bolje gradjanima Srbije je SVE GORE I GORE.Konkretno: Imamo najmanje plate od svih gotovo bivsih Jugoslovenskih republika a koliko sam gledao najnovija istrazivanja iza nas je samo Bosna i Makedonija.Svi su ispred nas po zivotnom standardu.Cene su u Srbiji vece cak nego u mnogim Zapadno Evropskim zemljama.Stopa nezaposlenosti u Srbiji je veca nego bilo gde u regionu.Umesto da ljudima obezbede zivotni standard oni se trude (kao da su blesavi) koji ce grad imati vise narodnih kuhinja.Dalje, zakoni su nam katastrofalni i upravo zbog isuvise blagih kazni desava nam se to sto nam se desava.Mislim bukvalno na sve: od saobracajnih nesreca do pljacki i ubistava.Sve nam je u KATASTROFALNOM STANJU.I sve vrednosti drustva su nam TOTALNO DEGRADIRANE.Mislim naravno na PRAVE VREDNOSTI.Moglo bi se komentarisati sto se narodski kaze do sutra ali......... SA AFRICKIM PLATAMA I STANDARDOM SE NEIDE U EVROPU.VEC PRAVO U AFRIKU.......