DOLE PROHIBICIJA! Beograd živi noću!


Gost

/ #17

2011-12-14 17:50

Idemo ljudi, jedan dan je dovoljan da se sa dovoljno (dosta ljudi) objasni državi tj.vladi da mi nismo kreteni i da kad već moramo da živimo u ovom raspadu od države imamo i neka prava!
Nishta ne dobijaju "zabranom", ali treba da ih razumemo...nek bude da neshto rade!
Sticajem okolnosti zadesila sam se na Brankovom mostu posle Beer festa...ispred decka i mene su isli klinci do 18 god. koji su bez ikakvog razloga prebili nekoliko ljudi, i mi smo "zamalo" izbegli batine! Chim smo se odvojili na 10-15 m ispred njih pozvali smo policiju, jer nikom nije bilo svejedno ali tako i niko nije reagovao! Ljudi su prolazili kao da je to normalna, svakidasnja pojava! Da li je?
U razgovoru sa policijom smo zakljucili da njih boli k... , i da je to verovatno politicki potez! Policiji nismo mogli da objasnimo gde je Brankov most u Beogradu(verovatno su imali pametnija posla)...Tako da su ti klinci prošetali od Ušća do Vukovog spomenika lako i uz dozvolu policije!
Koje pravo nalaže da maloletna lica budu po celu noć napolju, piju, puše, drogiraju se...krše, lome...
(Roditelji i vi razmislite!)
'oću reći da oni otaljavaju svoj posao ko kako stigne...(iz ličnog iskustva tvrdim da je u našim državnim ustanovama "sramotno, tužno i ružno")! I dao Bog da ih polovinu otpuste jer je zaista sramotno da ljudi stanuju u svojim kancelarijama, šalterima...sa neviđenom dozom nekulture, nezaiteresovanosti i neupućenosti u posao koji obavlja!
...
Ne treba trpeti (dovoljno trpimo), izađimo...borimo se ne samo za ovu zabranu...mnogo toga mi njima imamo da tražimo tj.mnogo toga nam duguju!!!
Verovatno sa propustima i greskama ali hvala onima koji su ovaj komentar pročitali do kraja, i razmislili o gore navedenom tekstu!