Легализација Марихуане у Србији.


Gost

/ #8 Zoran Misic

2012-03-10 04:07

Ja sam uz pomoc marihuane ostavio pusenje :)
Znam da ce mnogima delovati kao glupost ali sam nepokusavajuci da prestanem smanjio cigarete na jednu do dve na dan a kad mi je doslo do pameti da ja po navici kupujem cigarete a niko ih nepusi onda sam resio da prestanem i tu jednu dve.
Ja sam odrastao verujuci da Marihuana ubija mozdane celije kasnije su mi objasnili da Marihuana izaziva rak a danas saznajem i uveravam se da je sve to laz i da je moj deda bio u pravu kad je rekao da je tamo neki lik iz sela pogresio kad je prestao da kupuje konoplju koju je celo selo proizvodilo. Obisao sam svaki CoffieShop u Amsterdami i veliki broj po unutrasnjosti Holandije i nikada ALI NIKADA nisam prisustvovao ili cuo da je bila neka tuca ili bilo kakvo agresivno ponasanje cak mi je jedna grupa ljudi koji rade kao osoblje u jednom poznatom Shopu otkrilo da su se jako trudili da dobiju posao u sopu jer nemaju problem sa gostima pred zatvaranje. Kako kazu samo najave gostima da zatvaraju za 15min i svi se polako spakuju pozdrave sa osobljem i sa osmehom krenu svojim putem, svi znamo kako se zatvaraju kafane i kafici :) u Coffi shopovima se neprodaje alkohol :)
LEGALIZACIJA ZA SRECNIJU I USPESNIJU SRBIJU

 

THE UNION - Film koji svako mora da pogleda

http://www.youtube.com/watch?v=6jO_ncXj7RE