Zaustavimo uništenje Bardače


Gost

/ #97

2012-04-27 10:04

Nemogu da se ne osvrnem na komentar gdje napisan po brojem 80. Pa Vi zaista nemate pojma sta pisete. Kakve veze ima Borna i Osorna sa Maturo? Znate li da Borna i Osorna izviru pod Kozarom a Matura u Vakufu. Licno sam ucestvovao u izgradnji Brane u Dugom Polju 1967 godine, gdje je uradjen dovodni kanal do novog ribnjaka Dugo Polje koji je gradjen od 1967 do 1969 godine. Znateli Vi postovana da je Matura do dolaska gdin Vukelic sluzila za ispustanje viska vode iz svih jezera ? Pa kad je drzava dobila na sudu zasto to ne preuzme. Sve tvrdnje gdin pod brojem 86 su tacne i licno stojim iza istih i mogao bi zajedno snjim o Bardaci pisati dosta.
Draga gdjo rodjen sa u Bardaci i sasvim dobro poznam stanje, a imam i dosta zapisanih stvari po tom pitanju pa bih Vas zamolio da ne komentarisete nesto sto neznate, a jos je gore kad kazete da ste kompetentni, neznam kako? Da znate da ipak ima jos uvek zivih onih koji bolje od Vas draga gospodjo bolje znaju ovu problematiku.
Zahvalan sam svima koji su pokrenuli i ucestvovali u ovoj akciji s molbom da istrajemo.