Za mirne proteste zbog izborne kradje i medijske blokade!!!


Gost

/ #35

2012-05-09 11:02

Потребно је да се медији приморају да раде свој посао а то је да врше притисак за понављање нерегуларних избора. Ми који смо свесни морамо да изађемо на видело да се народу предочи безочна крађа и намештаљка, већина народа ништа не зна. Мирним окупљањем пробудити народ, који ће нас подржати кад отвори очи... Србија је пред тоталним колапсом, морамо спасити будућност нашој деци. Ја сам отац две девојчице од пет и шест година. Не радим већ две године јер су се распале фирме где сам радио, а на инфостуду нема ништа. Издржавамо се од женине плате... Њена фирма је под окриљем Телекома, распада се због тешких крађа руководства Телекома. Она је као стручњак прешла у другу фирму (страну) и за сада нећемо умрети од глади... Ја сам радио у преко десет дневних новина у техничкој редакцији. Неке од тих фирми су се распале јер су и биле основане само да подрже неку политичку структуру на кратко. Неке и даље постоје али су услови рада у њима толико катастрофални да је немогуће достојанствено радити свој посао. Тамо људи нису људи него справе за обаваљање посла. Плате су мизерија и шиканирања су свакодневна, а радници нису пријављени (осим шефова и њихових пулена). У њима нема ни основних права за запослене а камо ли да има објективног информисања. Наводим неке где сам радио, али и друге: Правда (СНС), Блиц (странци), Глас јавности и Курир(Тајкун), Прес (тајкун). 24 сата, Aло и Нин су у истом власништву и под истим условима као и Bлиц. Новости (Тајкун). Итд. Бојим се за судбину своје деце и зато се придружујем једином покрету који је изван структура режима - ДВЕРИ. Не тражим ништа за себе, тражим да се нешто уради за ову земљу и овај народ. Никоме не дајем слепо поверење, Дверима дајем своје тренутно поверење и будно ћу пратити сваки њихов потез. Ако откријем било какав облик непоштења окренућу им леђа и обавестићу све где могу о томе. За сада - Двери.