Za mirne proteste zbog izborne kradje i medijske blokade!!!


Gost

/ #41

2012-05-09 22:54

ne zelim ovu vlast u kojoj se osecam gore od nacionalne manjine u svom gradu ,pokrali su me ,10god.sam na birou ,bez ikakvog primanja ,bolesna sam ,imam ekspertizu ,od instituta za medicinu rada ,u kojoj stoji da ,nisam za nikakvo radno mesto sposobna ,komisija me je dva puta odbila ,sada sam predala ,upravnom sudu srbije ,tuzbu ,ali se ne nadam da cu ostvariti svoje pravo ,pod broj 2 .od oca sam nasledila dve parcele ,koje se vode kao sanaciono zelenilo ,oni posekli celu sumu zvezdara ,a moja parcela sanaciono zelenilo ,10 god trazim prenamenu oni ne daju ,isla sam kod ,tadica djilasa ,ali oni kazu da nisu nadlezni ,u urbanistickom zavodu kazu cekajte ,da prodje glavni dup ,cekala na kraju mi kazu da je moja parcela i parcela mojih rodjaka ,koja se nalazi u ul. matice srpske ponovo na analizi detaljnog plana ,oni zidaju gde hoce i sta hoce ,a ja moram da postujem zakon ,za njih zakon ne vazi ,ko je dao pare njima su odobrili gradnju ,u blizini moje parcele ,ko neda pare nema ,trazila sam od djilasa da uzme on za izgradnju socijalnih stanova ,i meni da daju ,da imam od cega da zivim ,kazu ne moze .86 god je oduzet deo moje parcele za ul.matice srpske 12 ari ,isplaceno je vrlo malo ,ali to nije vazno ,vazno je to sto su isplatili kao neizgradjeno gradjevinsko zemljiste ,ali ostatak su stavili zelenilo ,samo da ne mogu da prodam ,da bih imala od cega da zivim ,ima jos ,ali me zaboleo prst od ,kucanja ,to sve mozete da proverite ,u urbanizmu grada beograda ,pozdrav