Ukidanje bus plus sistema


Gost

/ #16

2012-07-17 15:17

Milosevic je to radio mnogo "dramaticnije", da ne kazem s vise stila. Ne znam sto su ga uopste smenjivali. Gnusam se politike, ali ovo naprosto moram da prokomentarisem. Hajde da zanemarimo cinjenicu da se neko ovde pravi blesav i pokusava da gradjane uvere da zive u Svedskoj. Pa zar ne bi trebalo obrnuto? Prvo uvedi svedski standard, pa onda glancaj autobuse. Nekako uvek zaborave na taj kljucni faktor novac u ovoj igri profita, famozni ONI, uvek isti. Pa pusti onda taj jadni narod da zaradi pare, tj da ode na jedva skrpljeni posao, teskom mukom pronadjen, s obzirom da imam utisak da se u Somaliji lakse moze doci do posla nego ovde, a pritom ne mislim na privilegovanu "elitu" etcetera. Pusti coveka da ode na posao da ti plati tu prokletu markicu ili vec dok traju birokratske peripetije oko vadjenja marke za iljadarku, pa da se vozi, onako "danski-elitno". Ako ste vec takvi kakvi ste (tantali realizma!), makar pustite narod da se snadje kako sam ume i zna i ne zaustavljaj autobuse, anonimni moronu! a ti, narode iz Srpske Norveske, kakvog si ti to mentaliteta i duha, narod koji se, a sto je evidentno, vec 20 godina ponosi i busa svojom ratobornoscu, stoji mirno pred naci konvojem. cak i stoka skici pred klanje!