Peticija protiv preseljenja skole

Quoted post

prosvetar k

#12 Re: Re: realizam i renesansa

2013-06-09 14:38

#10: reprosvetar - Re: realizam i renesansa

Hvala sto ste reagovali i objasnili o cemu se zapravo radi.

Mi neprosveceni prosvetitelji volimo da uzivamo u nasim kancelarijama, dok Vi ,prosveceni, instrumentalizujete decu i roditelje kad god vam se pruzi prilika,pa i sada.

Zna se gde je deci mesto i kako deca treba da zive,sigurno ne ovako. Deca i roditelji su na prvoj borbenoj liniji..Sramota!I kakve su to price o decjim pravima?Deca imaju pravo i OBAVEZU da poghadjaju skolu,zar ne?Ne vidim da im to pravo neko uskracuje. Imaju pravo i na raspust, a to im Vi uskracujete.Uskraticete i polazak u skolu ako Vam se pruzi prilika i to iz krajnje apsurdnih razloga.
Zgrada nije vazna, vazno je obrazovanje.

Odgovori


Gost

#14 Re: Re: Re: realizam i renesansa

2013-06-09 14:47:38

#12: prosvetar k - Re: Re: realizam i renesansa

vazno je i zdravlje dece a deci je veoma dobro tamo gde su


Gost

#15 Re: Re: Re: realizam i renesansa

2013-06-09 14:49:13

#12: prosvetar k - Re: Re: realizam i renesansa

Za razliku od Vas, ja nisam sebe prosvecivao u biblioteci, kao sto ste to Vi imali, kao mogucnost u svom obrazovanju.

GHOST

#16 Re: Re: Re: realizam i renesansa

2013-06-09 14:53:18

#12: prosvetar k - Re: Re: realizam i renesansa

HVALA VAM NA KOMENTARU, ALI VAM JE MNOGO PAMETNIJE DA VASE USKO MISLJENJE ZADRZITE ZA SEBE .......A U DECU NE DIRAJTE!!!! DECA CE ICI U ONU SKOLU KOJA NJIMA ODGOVARA , A NE NI VAMA NI NEKOM TAMO ...ZNATE VEC KOME.....

Roditelj

#18 Re: Re: Re: realizam i renesansa

2013-06-09 14:58:36

#12: prosvetar k - Re: Re: realizam i renesansa

Koliko ja znam, u zgradi Stare škole ima mesta za obe osnovne škole, tako da i taj ''argument'' koji ste naveli ne stoji. Ne postoji nijedan razlog za preseljenje Stare škole. A ima ih jako mnogo i navedeni su zbog čega to nije u redu. Zgrada nije važna, kažete. Verovatno je taj stav pobedio i u vezi zgrade u kojoj su bile srednje škole. To je taj pečat. E, pa nama je zgrada jako bitna, jer treba da bude sređena, normalna i bezbedna, da ima salu za fizičko, da ima dobro grejanje, prilaze za decu sa posebnim potrebama. Ovde gde su nam deca sada sve to postoji. Uz to, ova sadašnja ne izlazi na put po kome neiživljeni vozači i motociklisti koje niko ne obuzdava i ne kažnjava neometano divljaju.


Gost

#34 Re: Re: Re: realizam i renesansa

2013-06-10 12:45:48

Naravno da je vazno obrazovanje a li je jako vazno i gde se to obrazovanje obavlja!!!!