Spasimo viševekovni hrast!

Quoted post


Gost

#602

2013-07-06 15:33

Ja i dalje ne mogu da pojmim da je Vucic izjavio da je odbrana drveta palanacki mentalitet. Pa sunce ti poljubim, koliko ogranicen moras da budes da tako nesto izreknes!!! Ako treba evo dodacemo im smrdljive pare da naprave dve trake okolo hrasta, da ne idu pravo! Kolika nesvest, koliki primitivizam, pa neverovatno nesto!!!!

Odgovori

Душан Вуковић

#618 Re:Изјава Г Вућића је испод паланачког нивоа!!!

2013-07-07 11:37:25

#602: -

Г Вучић нема пред собом ”само” храст него Цркву!

Овај храст има урезан крст и био је црква кроз векове!

Под њега се долазило  у она времена кад се у цркву није могло и није смело ићи.

Вучић спада у ред политичара и људи који су се у предизборним кампањама ,крстили дневно и по стотинак пута.Можда је давао предизборна обећања и под овим светим дрветом.

Сада нам показује како су светиње у Србији,за њега, ништа!Он је сила која овај храст може да сасече!И ми од њега треба да научимо да у Србији светиња нема,осим њега.

Сечење овог записа је исто као да руши Студеницу!

Гласао сам за њега и погрешио сам!

 

ДУШАН ВУКОВИЋ

#662 Re: ПАЛАНАЧКИ МЕНТАЛИТЕТ

2013-07-08 16:59:51

#602: -

Ма Вучић је мислио под ”паланачким менталитетом” то што су на концерту осуђиване певаљке били :министар полиције који је на неки трик и председник владе и министар за сечење храстова  са његовом распеваном половином а све у друштву осуђиваног па помилованог фудбалера и власника Тв Пинка...

Ја сам лично видео Г Вучића да се крсти и кад нешто на крст само личи(истина у предизборним кампањама!)