Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović

Quoted post


Gost

#9

2013-07-18 09:27

Iz priča starijih članova moje porodice čula sam da su nekada za ovakve slučajeve štampane doplatne markice i da su sva sredstva za nečije lečenje bila skupljana na taj način - zdrav i legalan. Po 10 dinara da svako ko pošalje pismo danas, i sutra i narednih 15, 20, 30 dana... Nemoguće je da na ovaj način ne bi mogla biti skupljena pozamašna suma novca u određenom periodu. Ali, opet toga danas nema. Uglavnom se štampaju doplatne markice za izgradnju Hrama Svetog Save ili pomoć raseljenim licima. Ne kažem da nije i tu potrebno novčanih sredstava, ali mislim da primat svakako moraju imati slučajevi dece koja boluju od teških bolesti ili čekaju na ozbiljne operacije.

Odgovori

Seka

#48 Re:

2013-07-18 23:13:30

#9: -

Pa SPC   se bas lijepo pokazala u onim danima kad smo skupljali pomoc  za  malu Tijanu, ako se iko sjeca : sva dnevna stampa je  cak JEDAN dan pisala o tome  kako je iz  blagajne  SPC ukradeno na  milione   evra, dolara, svajcaraca.. ODAKLE im ???   A mi  placamo doplatne  markice  za Hram Svetog Save.  Mi placamo markice, a oni spavaju na milionima, deviznim naravno.. I nisu odresili kesu i pomogli  ni jedno  dijete, ne znam da su pomogli  maloj Tijani,  neka  joj je laka zemlja, jer da jesu, pisalo  bi  o tome u nekoj stampi. Valjda  se i SPC  boji boga ili Boga.. ili to moramo samo mi?

Podrzavam prijedlog da se stampaju  doplatne markice u svrhu lijecenja djece !!