Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović


Gost

#26

2013-07-18 12:51

Ista nesposobna kao Tomica!I isto poštena...

Gost

#27

2013-07-18 12:58

Moramo pisati jos mnogo peticija da bi se u ovoj drzavi zaveo red i da bi se znalo da vrednije stvari od zivota NASE DECE NEMA

Gost

#28

2013-07-18 13:51

Dva dana mislim samo na Tijanu Ognjanović! Bože stvarno nisi fer! Zašto ne uzmeš Slavicu Đukić-Dejanović? Zašto ne uzmeš Patuljka, Selju Ilića ili Mlađana Dinkića? Zašto ne uzmeš sirovinu Mrkonjića, glupog Avgusta sa sve kolajnama? Zašto ne uzmeš picoustog reketaša, onoga posle 16h, bezimenog mlekadžiju, mladog Palmu i matorog Krkobabića? Dragana, Verka, Jasnu, Sašu Mirkovića, Raku, Bidžu i Bulidžu... Zašto Tiku? :'(

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-07-18 14:07


Anastazija

#30

2013-07-18 14:14

Skidajte podhitno sve ove koji rade protiv naroda i ostavljaju decu da umiru u mukama....SRAMOTA TESKA!!!!!

Gost

#31

2013-07-18 14:19

Bruko za doktorsku diplomu prvo a tek posle kao ministra zdravlja.. bruko za naziv MAJKA- oduzela bih ti je .. bruko sto si se nazvala covekom .. i zivotinje vode racuna o svom potomstvu a ti?! Vodis samo o onome sto si ti rodila .. nisi za to placena i to od nase strane ... hipokrata se prevrce mrtav u grobu zbog tebe i slicnih tebi .. bruko , brukas nas grad ..

Gost

#32 Re: Soc

2013-07-18 14:24

#29: NebojsaCG - Soc

Srbina .. a srpcice ?! WSpasava tebe i tebi slicnima , sve nas potopi i tiho poubija a najvise decu .. sram te bilo imas li svoje dete ili dete bilo kakvo koje volis ... e pa zelim svima vama takvima da dozivite sve ovo sto su doziveli Tijanini roditelji i svi ostali roditelji u slicnoj situaciji .. veruj toliko sam okrutna da ti ne bi dobio od mene podrsku i ne samo moju , da se sam valjas u svom bolu .. to ti zelim od srca


Gost

#33

2013-07-18 14:37

Sramno je kako se ne vodi racuna cak ni o bolesnoj deci!!!

Gost

#34

2013-07-18 15:39

U ovoj državi osećam se ništavno i nemoćno!Ni jedna vlast nije donela propise kojima se reguliše lečenje dece, od teških bolesti!Ako to nisu uradile prethodne,zašto nije ni ova,za ovih godinu dana?
Ukinuli su nam sva prava na besplatno lečenje,čak ni zube ne možemo vaditi,jer ni za to nemamo para.

Ali,kada su deca u pitanju,MORA se regulisati i propisati način za lečenje teških obolenja!
Država,Predsednik,Premijer,Ministri,Poslanici-sadašnji i bivši,svi su zatajili!
Smrt ove dece,neka u miru počivaju,padaju na njihovu dušu.
Gospođa SĐD bila je godinama Predsednik Skupštine i raznih Odbora,kao zdravstveni radnik, lekar " humanista", trebalo je sama da pokrene to pitanje!
A ne da se lično izjašnjava da nema potrebe da se dete leči u inostranstvu!
Sramota je šta se sve u ovoj zemlji radi!Kako smo postali nehumani!Ljudi umiru u najvećem siromaštvu i bedi,bez ikakve zdravstvene zaštite,bez mogućnosti bilo kakvog lečenja....

Gost

#35

2013-07-18 16:37

Ne znam ko je uopste postavio doticnu gospodju na funkciju ministra zdravstva!!!! Katastrofa! Zbog celokupne situacije u nasoj zemlji bila sam primorana da emigriram i mogu vam reci da mi je drago iz samo jednog jedinog razloga- mog sina! Rodjen je bez casice na kuku i imao je operaciju sa samo 18 meseci, u drzavnoj bolnici u londonu, drzavni doktor koji na posao dolazi biciklom i koji me je grlio i tesio kad sam spustila svoje dete na operacioni sto, koji mi je rekao da mi daje rec da nece izaci iz sale dok ne bude sto posto siguran da je za moje dete uradjeno sve sto je u movi medicine!!!! Tako je i bilo i hvala mu do neba! I nisam platila ni penija! I zasto je lecenje u Srbiji besplatno samo na papiru a u praksi jer skupo da skuplje ne moze biti!!!! Imam oca koji je tesko bolestan vec 5 godina je vezan za krevet, svakog meseca je potrebna veca kolicina novca za potpuno iste lekove, pelene, insulin itd!!! Pa zbog cega je on ceo svoj vek radio i placao porez, socijalno i sta vec! Da ceka neciju milostinju! Sram vas bilo da vas sram bilo! Samo vam je vazan vas licni interes, nemate ni trunke morala! Mladost Srbije umire s vi ste slepi i gluvi!!!!! Odlazite ako imate iole ljudskog u sebi!

Gost

#36

2013-07-18 16:51

Komentar nije potreban, dovoljno je samo da je čovek vidi i sve će da mu bude jasno!!!


Gost

#37

2013-07-18 17:17

Sramota šta nam rade "drugovi" !

Gost

#38

2013-07-18 17:40

Vec duze vreme cekam da mi se overi zdravstvena knjizica kako bih mogao da idem na operaciju levog kolena.na placenom odsustvu sam dve godine a zaradu od februara meseca ove godine jos nisam primio,dali mislite da treba jos nesto reci za gospodju koja prima vise od pola milona mesecno na ime licnih primanja,a imam vise skole od nje
RANJENI ORAO

#39 i ne samo zbog ove dece koja su platila najveću cenu nego i zbog njhovih porodica i buduće dece

2013-07-18 18:32

Joj kako napisati ono sve šro mislim a ne ogrešiti se o ovom detetu i svim žrtvama nebrige ljudi koji primaju plate u to ime,,,,koji bi trebali da misle o ljudima.....NE POTPISUJEM OVU PETICIJU SAMO ZBOG OVE DECE KOJA SU PLATILA NAJVEĆU CENU......POTPISUJEM JE I ZBOG NEKE DECE KOJA ĆE SE OPET POJAVITI I OČEKIVATI POMOĆ....ali potpisujem je i zbog posrnulosti nas samih običnih ljudi.....koji se obično krećemo po inerciji i pokazujemo svoju želju da se nešto promeni samo kada se desi neka tragedija........ZABORAVILI SMO NA PREDOSTROŽNOST...PREUZIMANJA BILO KAKVIH AKCIJA PRE NEGO ŠTO SE TRAGEDIJA DESI.....ponašamo se po onoj čuvenoj....čekamo ispred neke škole da dete strada...pa onda utićemo na to da se izgradi pešački prelaz,da se deca zaštite unapred od mogućeg stradanja....POSTAJEMO LICIMERNI I MALI LJUDI ČAK I U OVAKVIM POKUŠAJIMA KADA POKREĆEMO PET6ICIJE......postajemo u svakom smislu veoma neodgovorni ljudi....OVU AKCIJU PODRŽAVAM SAMO ZATO ŠTO NE MOGU PREĆI PREKO PONUDE KOJA MI JE PRUŽENA...JER DRUGE NEMAM....A MNOGO BI MI DRAŽE MBILO DA SAM NA ULICI U MASI KOJA OTVORENO I NA NAJISPRAVNIJI NAČIN VODI BORBU DA OVI IDIOTI OD POLITIČARA JEDNOM POČNU ODGOVORNO DA RADE I DA SE ODNOSE PREMA OVOJ DECI NAROČITO A I U SVIM SEGMENTIMA ZA KOJE SU PREUZELI ODGOVORNOST!!!!!

Gost

#40

2013-07-18 18:45

sviraj,sviraj pa i za pojas zadeni,mislim da je dosao cas,bolje sama da ode ode nego da se narod priseti svega,ovog puta je policija od linca nece spasiti.samo brzo neka ode,i da se ne osvrce....
Dule

#41 Potvrda glasanja

2013-07-18 19:14

Kako bi vas glas bio vazeci morate da potvrdite glasanje tako sto cete uci na mejl sa kojim ste glasali i kliknuti na link koji vam je stigao od peticije24. bez toga se vas glas ne racuna...

Gost

#42

2013-07-18 19:37

Оваква као она треба да оду у заборав.Докле више да нам деца умиру?

Gost

#43

2013-07-18 20:00

Sinoc sam htela i sama da pokrenem peticiju, ali toliko me je bol savladao zbog gubitka malenog andjela, da prosto nisam imala snage za to. Roditelj sam deteta sa invaliditetom i pakao kroz koji svakodnevno prolazim sa Sistemom mi oduzima mnogo snage. Sestoro dece je umrlo za proteklih sest meseci i za mandata ministarke Dejanovic. Porazena sam cinjenicom da je neko na izborima glasao da ta zena sedi na celu tako vaznog ministarstva, a i njen kolega Babic dir. Republickog fonda za zdravstveno osiguranje takodje ima krvave ruke, zbog nasih andjela. Podsecanja radi siledziji koji je otisao u Ameriku da tamo uci, ali on je baja pa je prebio momka, Dejanovickin kolega je tako lako isplatio milionce dolara poreskih obveznika kao ostetu momku koji je od batina zavrsio u bolnici, a da nije ni trepnuo. Zgrada Lekarske komore, od koje ne znam kakve cemo koristi imati je kostala taman toliko da malena Tijana ode tri puta na transplataciju, a tu zgradu treba savremeno opremiti, ljude zaposliti koje treba da placaju poreski obveznici ove zemlje. Da pomenem i porodicu male Zoje obolele od Batenove bolesti za koju RFZO nije zeleo zvanicno da garantuje da ode na dijagnostiku u inostranstvo, morali su za tri dana da stvore 60.000 EURA, a sa garancijom drzave 1000 EURA. Ima jos grozota, ali covek prosto nema snage da se seca. Ako skupimo 30 000 potpisa ministarka ce morati da ode sa te funkcije, a da ima i malo casti i dostojanstva sama bi podnela ostavku.

Gost

#44

2013-07-18 20:13

Sramota da neko ima sva prava za udoban zivot a neko da umire od bolesti gladi.Svako ko je glasao za njih treba sada da stavi prst na celo i da se pita da li je ova vlast to sto su zeleli ili naseli na njihove lazi ali ne odnosi se to samo na njih ko god je bio potpuno mu je bilo svejedno kako mi zivimo i da li imamo od cega da zivimo.Racune ocekuju redovno da placamo a ne pitaju se od cega info stan u stanu u kom ja zivim je 10 000 centralno grejanje cele god 7200 a ja sedim cele zime u cizmama i sta god imam zimsko obucem a ponekad provedem dan u krevetu pokrivena' Stan mi nije okrecen 18 god jer nemam novca da to uradim itd.Sramota me je drzave u kojoj sam rodjena i u kojoj sam rodila 2 dece i unuk mi je nazalost ovde rodjen deca su podstanari rade i jedno i drugo desva se da nemaju sta da jedu. Pitacete se sto ne zive sa mnom pa stan je toliko mali da ne bi ni mogli da se smestimo nas 6-5 odraslih i jedno dete.A ova trgedija koja se dogodila smrt devojcice za koju je bio mali budzet drzava nije imala para a imala je milion dolara da spasava jednog hostaplera iz Amerike ali ne i ni njega nego sebe jer mu je dala pasos da pobegne.U kavoj to mi zemlji zivimo da li ti ljudi mirne savesti spavaju kako se osecaju kada pogledaju u svoju decu sednu u luksuzni auto odu u luksuzne vile i da li njih neko ganja za racune i da li imje zimi hladno da li im se desi da nemaju sta da jedu ili jedu przenice za dorucak rucak i veceru.o njima ima mnogo gadosti da se pise ja sam se umorila a lose se osecam pocinjem da budem konfuzna imala bi svata da kazem jer bolje se snalazim kada pricam nego pisem.

Gost

#45

2013-07-18 20:42

prepariranu Slavicu sto pre skloniti sa ministarske pozicije jer to je zena koja ce ionako vec uruseno zdravstvo unistiti do kraja

Gost

#46

2013-07-18 22:43

U OVOJ ZEMLJI NEDOSTAJE, PRE SVEGA, ODGOVORNOST, CAST I POSTENJE KOD LJUDI KOJI NAS PREDSTAVLJAJU PRED SVETOM...DOKLE VISE DA TRPIMO DA NAS VODE GORI OD NAS...NARKOMANI, PROBISVETI, KRIMINALCI,=...SVI ISPEKLI NEKE POGRESNE ZANATE A STIDE SE SVOG NARODA I, KAO DA ZELE, DA NESTANE STO PRE

Gost

#47

2013-07-18 22:53

Samo bih pitala " gospodju ministarku", da je njeno dijete u pitanju, u kom rekordnom roku bi se "nabavilo" par miliona dolara ili evra, posto je poznato da se djeca politicara redom, bilo da su narkomani ili da stvarno boluju, lijece u najskupljim bolnickim apartmanima i za njih ima para.
I pitala bih je da li mirno spava, ako ima imalo obraza..
Seka

#48 Re:

2013-07-18 23:13

#9: -

Pa SPC   se bas lijepo pokazala u onim danima kad smo skupljali pomoc  za  malu Tijanu, ako se iko sjeca : sva dnevna stampa je  cak JEDAN dan pisala o tome  kako je iz  blagajne  SPC ukradeno na  milione   evra, dolara, svajcaraca.. ODAKLE im ???   A mi  placamo doplatne  markice  za Hram Svetog Save.  Mi placamo markice, a oni spavaju na milionima, deviznim naravno.. I nisu odresili kesu i pomogli  ni jedno  dijete, ne znam da su pomogli  maloj Tijani,  neka  joj je laka zemlja, jer da jesu, pisalo  bi  o tome u nekoj stampi. Valjda  se i SPC  boji boga ili Boga.. ili to moramo samo mi?

Podrzavam prijedlog da se stampaju  doplatne markice u svrhu lijecenja djece !!


Gost

#49

2013-07-19 02:49

Naravno dole nafatirana dama koja nista nije ucinila za zdravstvo osim sto je mužu namestila posao,sramno

Gost

#50

2013-07-19 07:23

za ovakvu vrstu peticije nemam reci3