Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović


Gost

#76

2013-07-23 23:18

sta reci osim da sam mislila da kad je zensko na celu ovakve institucije da ce nam bar deca imati neke prioritete... ispostavilo se da su nam deca delovi manifestacija...teska uvreda za sve a posebno za malu Tijanu... :(


Gost

#77

2013-07-23 23:30

Svaki komentar je suvisan,vreme je valjda za neke promene,........

Gost

#78

2013-07-24 03:22

Na ponašanje dotične ministarke kao i na stanje u zdravstvu,nemam ama baš nikakav komentar.Dogorelo je do noktiju.

Gost

#79

2013-07-24 05:50

Slavica Đukić- DEjanović je svojim neradom i nečinjenjem posredno kriva za smrt moje majke! Marš iz fotelje!

Gost

#80

2013-07-26 22:36

to je smrdlja dabigda njij ibileli dete ili unuce pa da vidi kako je sada nama
sasa

#81 Vaki

2013-07-27 10:02

#1: -

Slavica je dosta dobra pomaze nama psihopatama a ove nece da leči ,Ne znam šta je neka tijana ili lana i tako dalje vredniji bolesnici od nas i vi nas smatrate da nismo mi bolesni nego nadrkani i bezobrazni sramota ,e ovo kako se vi ponasate odrazice se na bolesnu decu


Gost

#82

2013-08-01 09:58

Ministarka,profesorka na fakultetu,lekar,sve u isto vreme???A deca,cak i ona nerodjena umiru!Lekova nema,bolnice pred kolapsom,a ona jos u fotelji!Ima li ta zena obraz?

Gost

#83

2013-08-01 20:20

Prijatelji ova peticija je u pravi čas u pravo vreme . Ono što je dotična persona izjavila je za svaku osudu i za linč , a i za sankcije . U potpunosti podržavam ovu peticiju . Pored nje bi trebalo mnogi da odu iz ove vlade , a DS da se briše iz evidencije . Zna se i zašto . Ovim putem Vam predlažem da pokrenete inicijativu za brisanje DS sa evidencije zato što su ubili našu državu Srbiju . Posle 12 godina njihove vladavine u Srbiji je ostao pustoš i haos . Sve su uništili pa čak i Beograd i Vojvodinu . Zato preduzmite potrebne mere i stavove i započnite inicijativu za brisanje DS sa evidencije . Zamolio bi Vas da započnete inicijativu i protiv Elektroprivrede i ministarstva energetike jer su se u tim državnim institucijama i ministarstvu skupili sve sami lopovi i propalice . Ovo što oni rade to nigde nema , i ne verujem da će nas EU primiti , i ne samo zbog toga nego i zbog drugih bitnih stvari . Oni su obični prevejani pljačkaši i otimači . Zato Vas molim da preduzmete sve kako bi se inicirala peticija protiv njih . Unapred zahvaljujem na saradnji i Vašem razumevanju , kao i sluhu za poboljšanje situacije u Srbiji .

Gost

#84

2013-08-02 15:47

I treba da bude smenjena. Dozvolila je da pojedinim lekarima bude plaćen dodatni rad, kojeg nikad nije bilo u iznosu od 2,1 miliona evra a u budžetu ove države ne postoje pare za lečenje naše dece u stacionarnim banjskim ustanovama. Konkretno moje dete, po pravilniku rzzo , nema pravo na rehabilitaciju, a to joj je jedini vid lečenja.http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1371222/Prijave+protiv+15+zaposlenih+u+KCS.html


Gost

#85

2013-08-15 07:06

Posle svih njenih javnih komentara za pojedine situacije u zdravstvu I sukobu interesa kad je u pitanju novcana nadoknada smatram da treba da ode sa tog mesto.

Anonymous

#86

2013-08-20 15:11

Samo oni koji su sposobni da pomazu svim ljudima mogu biti na toj funkciji

Anonymous

#87

2013-08-20 15:12

Samo oni koji rade za dobro svih ljudi mogu biti na bilo kojoj funkciji

Gost

#88

2013-08-26 23:53

Niko nema pravo da u naše ime odlučuje o budućnosti dece koju smo rodili i odgajali.Vratite nam Torlak, Galeniku, pružite šansu kubanskoj medicini - u vas nemamo poverenja!

Gost

#89

2013-08-28 09:16

Stanje zdravstvenog sistema,nikad gore!

Gost

#90

2013-09-01 21:42

Sunovratom stanja u zdravstvu,morala je odavno da ode sa mesta ministra i da odgovara za postignute katastrofalne rezultate.

Gost

#91

2013-09-03 09:19

Ministarka zdravlja prof. dr Slavica Đukić Dejanović izjavila je da ne priznaje lekarsku gresku, ZASTO? Ona je psihijatatar, je l' zbog toga? Zabranila mi komentare?

Ljiljana Jelic TRAZIM ODSTETU ili EUTANAZIJU
Prof. dr Zoran Popovic, ortoped sa VMA,zbog lekarske greske oduzeo mi pravo da hodam, zbog njega sam 100% invalid. Trazim odstetu za 7 god. lezanja u krevetu, 7 mes, lecenja od tromboze u bolnici dusevnu patnju., bol.. Nece niko ponovo da me operise i da ispravi njegovu gresku, plase se, a i ne vole da ispravljaju tudje greske. Prof. dr Z. Popovicu, ja nisam jedina greska, a on je na VMA nacelnik na ortopediji, a radi i u privatnim klinikama? Trazim odstetu, za upropascen zivot i mucenje sa raznim med. sestrama, koje stalno dizu cenu, nosim pelenama. UZAS, TUGA

Gost

#92 Re:

2013-09-13 11:32

#4: -

"Neka im služi na čast?!"

Na žalost oni nemaju časti. Sve šta oni imaju jeste samo izražen nagon za uzimanjem. Uzimanjem novca, privilegija, povlastica i sličnih ugodnosti. Ono što je poražavajuće jeste činjenica da njihova pohlepa i bezdušnost za posledicu imaju rezultate koje grobari pokrivaju zemljom o trošku rodbine i prijatelja nastradalih.


Gost

#93

2013-11-07 18:54

Ovakav haos u zdravstvu nije zabelezen nigde u svetu pa cak ni u zemljama koje su tek sad pred ulaskom u civilizaciju a nasa slava samo mudro cuti i klima glavom, krajnje je vreme da se haos zavrsi sa njom!!!!!

Gost

#94

2013-11-07 21:12

potpisala sam peticiju...i nemam sta da dodam,jer je sve jasno kao dan!

Gost

#95

2013-11-08 17:16

Odavno je trebala da se smeni ! ! !

Gost

#96

2013-11-21 20:51

Да буде смењена са те функције јер је у црно завила здравство.

Gost

#97

2013-11-21 21:01

treba je smeniti nista dobro nije uradila za narod posebno za decu treba ti 1000 din da odes kod lekara

Gost

#98

2013-11-21 21:11

Nakon što sam bespomoćno, sa skromnim odvojenim sredstvima, mesecima posmatrao kako jedno dete ne može da se izbori za pravo na život, jer je bolesno a država mu to pravo ne obezbeđuje, shvatio sam da ova vlast nije ona, za koju sam ja glasao.