PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post

Matilda I

#17 Re:

2013-12-09 09:04

#13: Matilda -

Ta vasa prava su i nasa prava ako niste znali i prava svih zivih bica, i mi imamo djecu samo sto su nasa za razliku od tvoje djece rasla uz ljubimce pa znaju sta znaci voliti. Vi draga moja ne volite ni sebe ni svoju djecu niti bilo koga drugoga cim ste u stanju da ovako pisete, a ne znam ni sto pisete, meni necete promijeniti misljenje, a ni mnogim drugim. Vec sam negdje pisala na komentar poput vaseg da udruzenja imaju koristi, pa vam toplo preporucujem da se i vi uclanite u neko udruzenje pa da i vi imate koristi jer vjerovatno imate dokaze za ovo sto pisete (da ne ispadu samo vase nebuloze). Ovoj prici nece sigurno brzo doci kraj, a do tada cuvajmo sebe i svoje ljubimce od takvih kao sto ste vi

Odgovori

zbunjena

#19 Re: Re:

2013-12-09 21:04:20

#17: Matilda I - Re:

u potpunosti se slazem, kako vas samo nije sramota da podrzavate ovako nehumano delo, ko im daje za pravo da ubijaju neduzne pse. da su ljudi malo vise brinuli o svojim ljubimcima do ovoga ne bi ni doslo, ali ne,pustaju ih na ulicu kao odbacenu i istrosenu krpu, znaju citavo leglo ostaviti pored puta da se brine o sebi i snalazi kako zna i ume. draga gospodjo, ako niste znali sva udruzenja se baziraju na volontiranju i jedini koji imaju korist to su psi koji su sklonjeni sa ulice i pruzenaim sansa da pronadju pravi dom. draga gospodjo usima se pokrite od sramote, cemu vi mozete da naucite vasu decu??? ocigleddno samo mrznji prema drugim zivim bicima!!!