Peticija protiv smanjenja plata u javnom sektoru i penzija

Quoted post

poltron!

#16 Re: BaRAba

2014-08-02 09:08

#9: Baraba - BaRAba

Sram te bilo, radis u prosveti, a tako razmisljas. Reklo bi se ucen covek. Jesi li se zapitao ko zaradjuje za tu tvoju platu i jel taj neko moze jos da izdrzi? Pa da mu natovaris zenu i sinove? Ima vas milion u SNSu. Jel neko pomislio ima li mesta za sve vas na drzavnim jaslama? Ili ste vodjeni idejom, samo da moje dupe smestim.

Odgovori

Baraba
Gost

#48 Re: Re: BaRAba

2014-10-03 15:26:34

#16: poltron! - Re: BaRAba 

 Ja vise nisam u SNS-u - to je nasramnija partija koja je izmisljena do sad. Oni su grobari ove Srbije i sahranice je mnooooogo brzo.
A koga da zaposljavam, komsije, rodbinu ili prolaznike ???
Pa normalno da moram da zaposlim zenu i narocito sinove, za koji moj su pozavrsavali te silne skole, koje sam ja od te prosvetarske plate finansirao. I sta sad, da sede i cekau od mene neku crkavicu. A kad ce da se zene i stvaraju porodice. Naravno - ja nisam pomenuo drzavne jasle za zenu i sinove - tamo gde ima posla tu da se i zaposle. A ja sam zavrsio za prosvetu - tu i radim i sta tebe boli ... gde to ja radim. A ko ce decu da ti uci? Obucari ili metalci ??? A mozda si ti jedan od bolesnika iz one LGBT populacije, pa i nemas decu i sta te briga za prosvetu ... Hm !
A kad su se zaposljavali razni dinkaci, tadicevci i ne znam koji vec zutaci i sljam, onda nije bilo - sram te bilo - nego sad kada je SNS dosao na vlast (ne branim ih). I sto je jos gore - ogromna vecina njih je preslo u SNS i zadrzalo ta radna mesta, a za moju porodicu nema mesta ni u privredi, a znate zbog cega - zato sto su zutaci od 05. oktobra uspeli sve da prodaju i uniste, tako mi privredu i nemamo ...