Peticija protiv smanjenja plata u javnom sektoru i penzija


Gost

#26

2014-08-03 05:55

imam penziju 25000 izdrzavam odraslu kcerku koja je zavrsila dva fakulteta i pola treceg,ali mi vucic nije nista u rodu a nije mi ni kum.
ponizeni srbin

#27 Re:

2014-08-03 06:09

ponizeni srbin

#28

2014-08-03 06:15

moja unucad ne mogu ni na trening u fudbalu jer se sve placa a ovi sto ,,brinu,, o nama svoju decu skoluju u engleskim skolama i fakultetima.njih je 250 po 100 hiljada dinara da sebi smanje plate po 10 hiljada pa u osaloj administraciji i da plate porez razni miskovici,djilasi,beke,djurici... i eto paraa da idu malo autobusom na put a ne na pijacu sluzbenim vozilom i jos i licni vozac.eee srbijo medju sljivama!

Gost

#29

2014-08-03 09:12

jadna država koja mora da štedi na najsiromašnijma dok gledaju tajkune i bogat svet koji ne plaća porez i polulegalnim marifetlucima puni svoje račune na egzotičnim ostrvima, jadna država koja u ime reformi zakida ono malo učiteljima, profesorima, lekarima, penzionerima

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-08-03 11:03



Gost

#31

2014-08-03 20:54

KAD.MI.SMANJE.PENZIJU.KAKO.CU.DA.PLACAM.KOMUNALIJE...O.TOME.VLADA.NERAZMISLJA.I.KAKO.CE.NAROD.DA.ZIVI....BOLJE.BI.BILO.DA.VIDE.I.DA.ISPITAJU.ODAKLE.OMLADINI.NOVAC,DA.VOZE.SKUPOCENA.KOLA.I.DA.NJIMA.DIGNU......STO.VECI.POREZ.NA.KOLA.PA.IH.ONDA.NECESE.BAHATO......PONASAJU





















































































































































Gost

#32

2014-08-03 23:10

sta da napisem, a da to ima neki smisao? verujem da nam niti kakva peticija, odnosno bilo sta, moze pomoci u ovim teskim trenucima. volja gradjana se nikada niti ce se ikada postovati. mi tu vise definitivno nista ne mozemo da uradimo.

Gost

#33

2014-08-04 07:34

Plati ili penziju treba smanjiti onima koji najmanje imaju 100.000 dinara penziju ili platu a ne onima koji dobijaju za pokrivanje režijskih troškova a za hleb nema.

Gost

#34

2014-08-04 17:18

Potpisala...

Gost

#35

2014-08-05 10:23

sramota.zivimo na ivici bede.gde je otisao penzioni fond?izaci cemo na ulice.ko ce da placa komunalije?mnogi izdrzavaju I decu I unuke koji ne mogu poseno da rade u ovoj zemlji.DOKLE/?

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-08-05 23:32


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-08-06 11:01


Sanja Đorđević
Beograd

#38 EEEJ

2014-08-06 14:57

Bolje brisi ovu peticiju, ovo je bruka i sramota!!

Da od penzionera otimate ono nesto jos malo sto im je ostalo? Sramota i sramota!

Da li se mozda zapitate koliku oni platu imaju? Kolika su im primanja? 20 000din? 10 000 za sve troskove struje da plate i sta ima ostaje? 10 000 za ceo mesec! Sta im ostaje? SRAMOTA! Hajde da razumem zasto oduzimaju od radnih lica, imaju vise i to, ali od penzionera? Pljackasi!

Brisite ovu peticiju, prijavljujem je odmah! 

Sanja Đorđević
Beograd

#39 Re:

2014-08-06 14:58

#33: -  

 Slazem se, treba da se ukine peticija i to odmah!!

Sanja Đorđević
Beograd

#40 Re:

2014-08-06 14:59

#26: -  

 To je sramota sta rade! Penzije da smanjuju? Sramota!

Sanja Đorđević
Beograd

#41 Re: BaRAba

2014-08-06 15:03

#9: Baraba - BaRAba 

 Nek' napuste ovu sramnu drzavu, najbolji je Bec po pitanju posla(ako cemo realno nigde nije dobro) a vladu nek' bude sramota! Sta da jedu penzioneri? Kikiriki? A sva gospoda u vladi da imaju bogate dzipove i da hrane cerke, unuke, praunuke!  Nisu culi za javni prevoz kao sto je autobus! Sramota!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-08-06 23:01



Gost

#43

2014-08-07 18:47

Ma stvarno su grozni!!! Trebamo ko Slobu da ih srusimo!!! Zar ovu nasu crkavicu da nam smanje!!! Bog da im vrati !!!!!
Dr

#44 Subjekt

2014-08-22 15:22

 Lekar sam, plaćam dva kredita za školarinu. Bilo gde u svetu plata bi mi bila 6 puta veća. Lepo ćemo otići svi u svet a Srbe neka leče vračare i onako samo drvlje i kamenje po lekarima. Bruka i sramota. Izmišljena radna mesta,  u svakoj kancelariji sede po pet službenica koje ne rade ništa osim što tračare,  a nama lekarima koji studiramo 6god, pa specijaliziramo 4,pa doktoriramo 6god da režu plate. 

mila

#45 Re: peticija za smanjenje plata u javnom sektoru i penzija

2014-09-23 15:07

#2: -  sramota mi smo to zaradili idemo za strazbur mene su ostetili za 7 god pio nema para da mi vrati mucke se i tamo rade sifru koju su mi promenili zakonski nisu smeli da mi menjaju radila sam kao invalid manje sam primala 5hiljada gde su sada lopovi iz pija koga da tuzim a vec godinu dana kako sam penzioner gospodo vrana vrani oci ne vadi ja sam da se svi organizujemo i da trazimo svoja prava u strazburu.

 


Gost

#46

2014-09-30 14:57

Zar treba komentar. Nesposobni da smisle nesto pametnije, a u cilju zastite zaoislenih rodjaka u drzavnoj administraciji, smislili smanjenje penzija. Pa na svim ekonomskim skolama se uci New deal kao primer iylaska iy recesije. Izgleda su preskocili te lekcije.

Gost

#47

2014-10-03 15:06

Treba razdvojiti glamazan drzavni aparat i samoupravu od prosvete, zdravstva, policije ili vojske. Treba smanjiti taj drzavni aparat i samoupravu i njima smanjiti platu, a ne i kod ovih drugih. Naravno - penzionere ne dirati ni za bozju majku. Treba proveriti kako su otisli u penziju, pa ako ima nepravilnosti - na biro za zaposljavanje bez plate i penzije, a ostalima ne smanjivati penzije.
Baraba
Gost

#48 Re: Re: BaRAba

2014-10-03 15:26

#16: poltron! - Re: BaRAba 

 Ja vise nisam u SNS-u - to je nasramnija partija koja je izmisljena do sad. Oni su grobari ove Srbije i sahranice je mnooooogo brzo.
A koga da zaposljavam, komsije, rodbinu ili prolaznike ???
Pa normalno da moram da zaposlim zenu i narocito sinove, za koji moj su pozavrsavali te silne skole, koje sam ja od te prosvetarske plate finansirao. I sta sad, da sede i cekau od mene neku crkavicu. A kad ce da se zene i stvaraju porodice. Naravno - ja nisam pomenuo drzavne jasle za zenu i sinove - tamo gde ima posla tu da se i zaposle. A ja sam zavrsio za prosvetu - tu i radim i sta tebe boli ... gde to ja radim. A ko ce decu da ti uci? Obucari ili metalci ??? A mozda si ti jedan od bolesnika iz one LGBT populacije, pa i nemas decu i sta te briga za prosvetu ... Hm !
A kad su se zaposljavali razni dinkaci, tadicevci i ne znam koji vec zutaci i sljam, onda nije bilo - sram te bilo - nego sad kada je SNS dosao na vlast (ne branim ih). I sto je jos gore - ogromna vecina njih je preslo u SNS i zadrzalo ta radna mesta, a za moju porodicu nema mesta ni u privredi, a znate zbog cega - zato sto su zutaci od 05. oktobra uspeli sve da prodaju i uniste, tako mi privredu i nemamo ...

Nela

#49 Re:

2014-10-22 14:32

#24: -  

Znamo da od sluzbenika penzionera ne mozete da uzimate reket i likujete nad slabijima, haraclije! Od tajkuna i lopova necete da uzmete, jer oni mogu da vas placaju. 


Gost

#50

2014-10-26 15:55

SRAMOTA! SRAMOTA! SRAMOTA!