Peticija protiv smanjenja plata u javnom sektoru i penzija

Ana

#51 Re: Re: peticija za smanjenje plata u javnom sektoru i penzija

2014-10-26 19:38

#45: mila - Re: peticija za smanjenje plata u javnom sektoru i penzija 

 Ovde se ne vredi zaliti, osilili su se, odlucili da nas opljackaju, moramo se zaliti tamo gde oni nemaju moc.

Ocajan

#52 Re:

2014-10-26 19:43

#23: Šumadinac bre! -  

 Seselj je dosao po svoje, njegovi bivsi radikali su mu osvetlali obraz. Nazalos imaju dovoljno onih koje mogu da lazu.


Gost

#53

2014-10-27 08:53

Izjava da ce zastititi 60% penzionera nije tačna jer će ovim protivustavnim merama samo napraviti još dodatnih 30% siromaha. Novac neće biti pravilno upotrebljen jer da postoji takva namera prvo bi izmenili zakon o finansiranju stranaka i preduzeli niz dostupnih mera za konsolidaciju zemlje, ovako će novac otići strankama i "vrećama bez dna"

Gost

#54

2014-10-28 10:05

Smanjenje stečenog prava-penzija je sramno.Da li je neko komentarisao da je plaćanje doprinosa na plate veliko za sve godine mog rada?
Opet se pokazalo da je glupo poštovati zakon i redovno uplaćivati državi sve obaveze

Gost

#55

2014-11-02 10:59

No comment

Gost

#56

2014-12-02 17:47

Svaki komentar je,uglavnom,suvisan.

Gost

#57

2014-12-05 21:12

ne zelim da mi uzimaju moje
Bogati imaju dovoljno da pokriju svr dugove i da nastave svoju delatnost.Jos bi trebalo da nam vrate sta su skinuli sa nasih ledja /to pristajem i u ratama da mi vracaju/

Gost

#58

2014-12-05 21:21

Potpis potvrdjen

Gost

#59

2014-12-15 14:21

DRAGI MOJI STEDI SE KAD SE IMA, OD BEDE NIKO NISTA NIJE USPEO DA USTEDI,-MI STEDESMO ZA STAMBENI FOND, ZA PROSVETU, ZDRAVSTVO,PENZIONI FOND I STA BI, OSTASMO GLADNI,GOLI, BOSI,-NEKO DRUGI PROCERDA, RASTURI, PROPI I ODNESE NA SEJSELE...A NAROD CUTI I GLEDA....DOKLE....SADA PO NOVOM I TAJ MINULI RAD IZBRISASE PLATU BEZ PARDONA SMANJISE, ZAHVATAJU KAKO SE KOME SVIDI A SVE POD PLASTOM DA NAM BUDE BOLJE...E LIPSI MAGARCE...TO BOLJE SKORO DOCI NECE ILI BAR NAMA NECE...VOSTANI SRBIJO DAVNO SI ZASPALA DOSLO JE VREME SAD SE PROBUDI, ZARAD ONE NEJAKE DECICE KOJU TREBA NAHRANITI, ISKOLOVATI I IZVESTI NA PUT... GRADJANI SRBIJE NE TREBA DA BRINU KAKO KAZE NAS PREMIJER,AKO NEMAMO HLEBA IMA MOSTA NOVOG I STAROG, PA SKOCICE VALJDA NEKO, NE TREBA DA BRINEMO STO NEMA GASA TU JE BRATSKA LJUBAV MISLIM RUSA-UDELICE NAM NESTO, AKO NISTA DRUGO ONO BAR PESMU I IGRU....NARODU DAJTE SAMO PESME I I IGARA I SVE JE U REDU, A PLATE MA TO NAM UOPSTE NE TREBA IMAMO BESPLATNU VODU I ZAGADJEN VAZDUH I PREZIVVECEMO NEKAKO...CVRST SMO MI NARROD VOCKA CUDNOVATA...STO JE VISE STEZES ONA VISE RODA DAJE...ZAR NE....A MISLE I O NASOJ KILAZI,-ZARAD ZDRavlja..eto ja toliko

Gost

#60

2014-12-19 18:30

Prava stvar.