Stop preglasnoj muzici u Domu omladine u Čoki posle 01h

Quoted post

Dusan

#2 Re:

2014-08-10 09:27

#1: DUH -  

 Vidim da si razuman covek ali

U redu je to sto kazes,i ja sam primetio da je u Coki lakse prodati mrtvacki sandik ,nego kolica za bebe...

ali na prvi pogled si u pravu,na drugi,zar ne bi bilo mnogo bolje otvoriti to isto u Dvorcu,nekada je tamo bio kafic i disko...ne znas sigurno...DALEKO BOLJE

a ovi penzosi,zar i njih pobiti,dosta je i onih 1000 proteranih,da i dalje uzivaju u svojim penzijicama kojima i Vas pomazu da prezivite ovu krizu.

Coka ocigledno izumire,iselilo se oko 300 porodica ili porodicno zrelih situacija a sve je to bar 500 dece manje i to ako smo skromo racunali...katastrofa !!!.

Hajde,pokreni neku proizvodnju,pa da ti ljudi ostanu a i dodju novi,podrzacu te koliko god mogu.

nece dugo,ne brini a dotle bi mogli da pozive bar jos 100 godina,dok vi ne stasate i dodjete do novca da izdrzavate svoje unucice.

Ni vi ni penzosi nisu krivi za siuaciju,ali neki zajednicki jezik se

moze pronaci uz obostranu saradnju i dobru volju a dok se ne izmesto klub No.9., da se malo i tim penzosima izadje u susret i malo manje buke ..

 

 

Odgovori

Dusan

#3 Re: Re:

2014-08-10 09:34:38

#2: Dusan - Re:  

 inace,ne znam zasto se krijes iza nadimka Duh...a mozda te i svi znaju kao Duha a ja mator ,pa te ne znam,pa dobro...niko ti oci vaditi nece,mada smo matorci....BAR JA NECU   :) a mozemo lepo porazgovarati i dogovoriti se...to bi bila ta nova demokratija,da ti staru ne spominjem,sigurno ti je propaganda napunila usi,pa se najezis kada neko pocne o starim dobrim vremenima