Stop preglasnoj muzici u Domu omladine u Čoki posle 01h

DUH

#1

2014-08-10 05:33

Slažem se i još bih dodao da treba svih 30 devojaka i momaka iz Čoke, proterati !

Jer je Čoka dom penzionera otvorenog tipa i nama netrebaju mladi !

Otvorite još pogrebnih preduzeća, jer će konkurencija smanjiti cene !

Za 5 godina je Čoka ostala bez 1000 stanovnika, juuhuu , idemo dalje do pobede !

"ČOKA GRAD DUHOVA" , jer duhovi ne slušaju muziku, nemaju bebe koje plaču ( fuj),

 neprave svadbe sa glasnom muzikom ( fuj ), ne voze one male ružne dečije bicikle,

ne smeju se, ne ljube se itd.

Dusan

#2 Re:

2014-08-10 09:27

#1: DUH -  

 Vidim da si razuman covek ali

U redu je to sto kazes,i ja sam primetio da je u Coki lakse prodati mrtvacki sandik ,nego kolica za bebe...

ali na prvi pogled si u pravu,na drugi,zar ne bi bilo mnogo bolje otvoriti to isto u Dvorcu,nekada je tamo bio kafic i disko...ne znas sigurno...DALEKO BOLJE

a ovi penzosi,zar i njih pobiti,dosta je i onih 1000 proteranih,da i dalje uzivaju u svojim penzijicama kojima i Vas pomazu da prezivite ovu krizu.

Coka ocigledno izumire,iselilo se oko 300 porodica ili porodicno zrelih situacija a sve je to bar 500 dece manje i to ako smo skromo racunali...katastrofa !!!.

Hajde,pokreni neku proizvodnju,pa da ti ljudi ostanu a i dodju novi,podrzacu te koliko god mogu.

nece dugo,ne brini a dotle bi mogli da pozive bar jos 100 godina,dok vi ne stasate i dodjete do novca da izdrzavate svoje unucice.

Ni vi ni penzosi nisu krivi za siuaciju,ali neki zajednicki jezik se

moze pronaci uz obostranu saradnju i dobru volju a dok se ne izmesto klub No.9., da se malo i tim penzosima izadje u susret i malo manje buke ..

 

 

Dusan

#3 Re: Re:

2014-08-10 09:34

#2: Dusan - Re:  

 inace,ne znam zasto se krijes iza nadimka Duh...a mozda te i svi znaju kao Duha a ja mator ,pa te ne znam,pa dobro...niko ti oci vaditi nece,mada smo matorci....BAR JA NECU   :) a mozemo lepo porazgovarati i dogovoriti se...to bi bila ta nova demokratija,da ti staru ne spominjem,sigurno ti je propaganda napunila usi,pa se najezis kada neko pocne o starim dobrim vremenima

DUH

#4

2014-08-10 10:43

Duh nadimak sam stavio u skladu sa komentarom, inače nije bitno ko sam.

Sve što si rekao stoji, ali komentar se odnosi na peticiju, sama reč peticija je oštra

i zadnja mera iz koje se nevidi da ste spremni na kompromis.

Preformulišite naziv peticije da zvuči jasno i na obostrano zadovoljstvo i podržaće je svi,

bilo stari bilo mladi.

 


Anonymous

#5 Re:

2014-08-10 20:56

#4: DUH -  

 Daj predlog,pa da menjam...cijemo se


Gost

#6

2014-11-22 01:25

Ma nista,'bes peticiju,meni licno ne smeta ,neke komsije me nagovorile...pa sada da prostis,jedu nesto,kao,niko nikome nece da se zameri a mene,koji sam najmanje napaljen,ili uopste nisam,uvalili da napisem peticiju,jer oni blage nemaju sa kompom.

Poz.

Dusan

Dusan

#7 Re: Re:

2014-11-22 01:26

#5: - Re:  

 Ma nista,'bes peticiju,meni licno ne smeta ,neke komsije me nagovorile...pa sada da prostis,jedu nesto,kao,niko nikome nece da se zameri a mene,koji sam najmanje napaljen,ili uopste nisam,uvalili da napisem peticiju,jer oni blage nemaju sa kompom.

dule

#8 odoh ja u Svicu

2014-11-22 01:30


Gost

#9 Re: Re: Re:

2016-08-09 11:28

#3: Dusan - Re: Re:  

 Znaci,problem je jedino u vremenu kada se događ,ne u jačini i vrsti muzike.Bolje se oko toga dogovoriti,nego da ovi matorci izdejstvuju apsolutnu zabranu...veruj mi,katastrofalno su raspoloženi.Takođe da se malo ,samo malo odgovornije ponašaki,da ne pišaju svuda okolo,povraćaju ,neka se jebu,ne mari,biće nas vise...ali razbijenog stakla ,koje Komunalci ne sklanjaju blagovremeno i zapišanih ulaza u zgrade,usranih ,ispovračanih...e to bi moglo malo odgovornije,da ne moramo da sravljamo bodljikave zice oko zgrada,kako je sad ato u Evropi moda,da bi se zaštitila imovina i teritorija.