Gradonačelniku Novog Sada: Zahtevamo otkaz za Stenove ubice

Quoted post


Gost

#11

2015-07-22 20:36

Zato ako stvarno savesni veterinari oni su duzni da lece zivotinje a ne da ih ubijaju ali u Srbiji izgleda svaki idiot moze da bude veterinar taj mali pas nije sigurno nikog dirao to je cista laz i oni svi trebaju da dobiju otkaz. Ja mislim da postoji zakon i u Srbiji za zastitu zivotinja jel postoji i u drugim drzavama treba ih sve pozatvarati ko im je dao pravo da ih ubijaju to nisu veterinari vec idioti.

Odgovori

sioux

#49 Re:

2015-07-23 07:42:14

#11: -  

 Naravno da postoji zakon. Samo se svi oglusuju i niko ga ne primenjuje. A kazniti i veterinare i te koji hvataju zivotinje i ubijaju ih na najbrutalniji moguci nacin. Posto svesti i savesti za zivot kao takav ,te osobe nemaju, nema razloga da ih prava ljudska zajednica stiti od bilo kakvih konsekvenci...

riri

#91 Re:

2015-07-23 13:48:08

#11: -  

 Ja imam jedno pitanje,ako postoji zakon gde i kome prijaviti nekog ko maltretira ili na bilo koji nacin ugrozava zivotinju ? Iz malog sam mesta,gde postoji samo jedan veterinar,koji takodje nesavesno radi svoj posao,i gde sam cula mnoge price da ne zeli da leci bolesne pse i macke,i savetuje vas da ga "pustite da crkne"i sta u tom slucaju da ocekujete kad neko ciji posao mora da bude da brine o zivotinjama tako razmislja,kako ja i drugi ljubitelji zivotinja da pomognemo u moru ljudi koji nema svest uopste u tome ???