Peticija protiv peticije za ukidanje rijalitija

Quoted post

Ђоле

#20 Re: ...

2015-09-03 22:00

#5: Zombi - ... 

 Прави си шаљивџија, нема шта. Уместо што се спрдаш овде са озбиљним проблемом који урушава морал, традиционалне и православне вредности, боље да нешто паметно радиш у животу. А с друге стране да занемаримо ово писаније, волео бих да те сретнем уживо па да те у духу српства изударам као коња, да ти не падне напамет више да лапрдаш. Поздрав, изроде.

Odgovori

Zombi

#28 Re: Re: ...

2015-09-03 23:14:42

#20: Ђоле - Re: ... 

 

 Благодарим Ђоле. Велика је чест за мене изрода да ме ме изудара један такав правоверни Срб-ИН (што више претиш све си више *ИН*) и да тако и ја нишчи мало допринесем (макар трпљењем и понижењем) спасенију традиционалних и православних вредности које ће одмах да се васпоставе после те педагошке мере. Ево, толико те поштујем да сам чак и тастатуру ставио на срБску ћирилицу.

А можда и радим нешто *паметно* тиме што својим писанијем мало децентрирам људе- ето и тебе сам узбуркао.

Поздрав и теби *Правоверни*(утешно је што си бар, за разлику од неких, схватио да је моја порука иронична)

 

Синги dunum

#54 Re: Re: ...

2015-09-04 15:17:10

#20: Ђоле - Re: ... 

 Ђоле ајд у фарму  па се тамо туци са својима у обору,

и не паметуј много него дедер дете  научи правопис и граматику!


Gost

#56 Re: Re: ...

2015-09-04 17:09:33

#20: Ђоле - Re: ... 

 Pridruzio bih ti se, da izudaramo idiota, takve "pametne" sto misle da "pisaju uz vetar" i misle da su neki frajeri na recitosti i nekim svojim KONTRA stavovima, bas i ne volim da vidim a kamoli da cujem

намћор

#69 Re: Re: ...

2015-09-05 07:42:00

#20: Ђоле - Re: ... 

 Зар не видиш да је човек ироничан. Свака му част. Дао је одличну "дијагнозу" конзумената тих сплачина од емисија.

Dzomla

#86 Re: Re: ...

2015-09-16 22:37:02

#20: Ђоле - Re: ... 

 Djole jesi li ti peder?